Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów mł.

Kadra narodowa juniorów mł.

 

Trener główny Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników (ur.1996 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

28.07 –  02.08.2012 – Warszawa  – konsultacja szkoleniowa
02.08 –  06.08.2012 – Dzierżoniów  – konsultacja szkoleniowa
07.08 –  09.08.2012 – Dzierżoniów  – turniej międzypaństwowy

1. Podobas Marek – MKS Agrykola Warszawa
2. Parszewski Miłosz – MKS Agrykola Warszawa
3. Książek Jakub – PMOS Libiąż
4. Skiba  Bartosz – PMOS Libiąż
5. Pawłowski  Kacper – SPR Chrobry Głogów
6. Skrzyniarz Jakub – SPR Chrobry Głogów
7. Kobyliński  Jakub – SPR Chrobry Głogów
8. Klimczak Krystian – SPR Chrobry Głogów
9. Góral Piotr – SKF Wisła Płock
10. Bronowski Wiktor – SKF Wisła Płock
11. Turowski Adrian – SKF Wisła Płock
12. Biernacki Patryk – ChKS Łódź
13. Sadliński Damian – ChKS Łódź
14. Herbik Przemysław – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
15. Czerwiński Michał – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
16. Mrozowicz Przemysław – TS ZEW Świebodzin
17. Bekisz Miłosz – TS ZEW Świebodzin
18. Rybarczyk Paweł – SKF KPR Sparta Oborniki
19. Eitner Michał – SKF KPR Sparta Oborniki
20. Gasin Piotr – SPR Stal Mielec
21. Gasin Michał – SPR Stal Mielec
22. Zembrzycki Mateusz – MSPR Siódemka Legnica
23. Furman Paweł – MSPR Siódemka Legnica
24. Pietruszko Tomasz – MKS Zagłębie Lubin
25. Plesiak Michał – MKS Zagłębie Lubin
26. Cichocki Karol – MKS Brodnica
27. Netz Kamil – MKS Brodnica
28. Wypych Michał – UKS Anilana Łódź
29. Waluch  Mikołaj – MUKS 21 Płock
30. Ram Sebastian – MKS Truso Elbląg
31. Szot Daniel – SKS Kusy Kraków
32. Pokora Kamil – UKS Siódemka Świecie
33. Śliwiński Kamil – Bursa Puławy
34. Brukwicki Borys – UKS Iskra Bydgoszcz
35. Kowalczyk Bartosz – MOKS Słoneczny Stok Białystok
36. Dębicki Patryk – MUKS Czarni Regimin
37. Kawka  Wiktor – MKS Padwa Zamość
38. Florczak Jakub – Spartakus Zielona Góra
39. Dąbrowski Patryk – KS Energetyk Gryfino
40. Surmański Karol – KS Vive-Targi Kielce
41. Orzechowski Michał – UKS Conrad Gdańsk
42. Zagórowicz Paweł – ASPR Zawadzkie
43. Skwierawski Michał – KS Sokół Kościerzyna
44. Majdziński Maciej – MTS Kwidzyn
45. Skibiński Maciej – MKS Jurand Ciechanów
46. Szała Filip – KPR Wolsztyniak Wolsztyn
47. Myszk Michał – GKS Żukowo 

 
Kadra szkoleniowa:     
     
     Okpisz Jacek – trener główny
     Przybylski Rafał – trener współpracujący
     Sobczyk Marcin – trener/psycholog
     Walczak Rafał – statystyk    
     Werle Maciej – fizjoterapeuta
         

I. Zbiórka zawodników: dnia 28.07.2012 (sobota) do godz. 14:00 w hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34;
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.
III. Zawodnicy winni zabrać ze sobą : 
     –  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
     –  książeczkę zdrowia sportowca 
     –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie  
     – notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym                                        
IV. Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną oraz zwrot kosztów przejazdu (pociąg TLK II kl. lub pociąg EIC II kl. za zwrotem biletu i miejscówki.)
V. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcji szkoleniowej i pisemnie potwierdzić ich  udział w terminie do dnia 06.07.2012 r. (również zawodnicy rezerwowi, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem).      

OŚWIADCZENIE – COMS – plik pdf

FORMULARZ BADANIA PODMIOTOWEGO – plik pdf