Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  (ur. w 1994 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18.06 – 20.06.2012 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa

19.06.2012 – COMS Warszawa – okresowe badania lekarskie

21.06 – 23.06.2012 – Czechy – mecze międzypaństwowe

1. Morawski Adam – SPR Wisła Płock – SMS

2. Malczewski Jakub – LKS Kęsowo – SMS

3. Gębala Maciej – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

4. Bąk Ignacy – MOSiR Mysłowice – SMS

5. Gębala Tomasz – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

6. Pedryc Kamil – MKS Zagłębie Lubin – SMS

7. Potoczny Michał – KS Bellator Ryjewo – SMS

8. Pacała Mateusz – MKS Nielba Wągrowiec – SMS

9. Adamski Kamil – KS Nike Kalisz            

10. Stefaniec Marcin – KS Vive Targi Kielce

11. Fugiel Tomasz – KS Vive Targi Kielce

12. Fidyt Jakub  – UKS Siódemka Chełmek

13. Tokaj Maciej – SPR Wisła Płock

14. Kornecki Mateusz – KSSPR Końskie

15. Olszewski Jakub – SPR Wisła Płock

16. Karpiński Damian – MKS MOS Wrocław

17. Klopsteg Artur – SKF Sparta Oborniki Wlkp.

18. Piątek Tymoteusz – KS NMC Powen Zabrze

19. Broda Paweł – UKS KAR-DO Gdynia

20. Rola Patryk – UMKS POMS Chrzanów

21. Staniszewski Rafał – SKF Wisła Płock

22. Nowakowski Sebastian – MKS Zagłębie Lubin

23. Hertel Denis – KS ASPR Zawadzkie

Zawodnicy rezerwowi:

1. Plaszczak Patryk – UKS Siódemka Chełmek – SMS

2. Ciosek  Adam – KS Gwardia Opole – SMS

3. Misiejuk Krzysztof – ŚKPR Świdnica – SMS

4. Bartłomiejczyk Daniel – UKS Dziewiątka Legnica – SMS

5. Prymlewicz Wojciech – SKF Wisła Płock – SMS

6. Szopa Marcin – SKS Kusy Kraków – SMS

7. Genda Paweł – MGTS Siódemka Ozimek – SMS

8. Babieracki Mateusz – UKS KAR-DO Gdynia

9. Przybylski Jakub – MKS Poznań

10. Styrna Mateusz – KS Vive Targi Kielce

Kadra szkoleniowa:

Biernacki Leszek – trener główny

Bernacki Rafał – trener współpracujący

Kuptel Rafał – trener współpracujący

Kot Tomasz – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników: dnia 18.06.2012 (poniedziałek) do godz. 19:00 w hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34.