Strona główna | ZPRP | Lista akredytacyjna na Gdynię i Kwidzyn

Lista akredytacyjna na Gdynię i Kwidzyn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę przedstawicieli mediów akredytowanych na majowe mecze kary narodowej kobiet: Polska – Niemcy w Gdyni (towarzyski) oraz Polska – Rosja w Kwidzynie (el. EHF Euro 2012).

Odbiór akredytacji w dniach meczów, w wyznaczonym punkcie przy kasach właściwej hali.

POLSKA – NIEMCY (towarzyski) – 27.05.2012/godz.15:00/Gdynia

PRASA:

1. Pomorski Michał – SPRint

2. Mirończuk Aneta – Nadmorski24.pl

3. Główczyński Jacek – Przegląd Sportowy

4. Domański Marcin – PAP

5. Dembińska Anna – Sportowefakty.pl

6. Szawelska Natalia – Sportowefakty.pl

7. Napiórkowski Maciej – Handball.pl

8. Szadurski Szymon – Dziennik Bałtycki

9. Gałęzewski Michał – Sportowefakty.pl

10. Główczyński Jacek  – Trojmiasto.pl

FOTO / RADIO / TV:

1. Gapski Michał – Radio Gdańsk

2. Fludra Michał – Newspix.pl

3. Gadomski Marcin –Newspix.pl

4. Godlewski Paweł – Handball.pl

5. Matusiewicz Piotr – Pressfocus.pl

6. Janczewska Kalina – Twoja Telewizja Morska

7. Okoń Sławomir – Twoja Telewizja Morska (operator)             

8. Pędziszewski Piotr – Trójmiasto.pl

9. Faran Michał – Pomorska.tv

10. Trunecka Bohumil – Pomorska.tv

11. Ptasznik Sławomir – Fakt

12. Urbanowski Michał – Fotosportonline.pl

13. Staszkiewicz Jakub – Orange Sport TV (+ 1 operator)

14. Świderski Przemysław – Dziennik Bałtycki

15. Szotowski Łukasz – Freelancer

16. Konwińska Anna – GOSiR

POLSKA – ROSJA (el. EHF Euro 2012) – 30.05.2012/godz.18:00/Kwidzyn

PRASA:

1. Pomorski Michał – SPRint

2. Wiśniewski Mirosław – Kurier Kwidzyński

3. Domański Marcin – PAP

4. Dembińska Anna – Sportowefakty.pl

5. Szawelska Natalia – Sportowefakty.pl

6. Cybulski Rafał – Dziennik Bałtycki

7. Napiórkowski Maciej – Handball.pl

8. Wesołowski Piotr – Przegląd Sportowy

FOTO / RADIO / TV:

1. Fludra Michał – Newspix.pl

2. Gadomski Marcin –Newspix.pl

3. Godlewski Paweł – Handball.pl

4. Łubiński Aleksander – UM Kwidzyn

5. Matusiewicz Piotr – Pressfocus.pl

6. Michalik Jarosław – Freelancer

7. Cyzman Hubert – Freelancer

8. Staszkiewicz Jakub – Orange Sport TV (+1 operator)

9. Marianowski Krzysztof – Dziennik Bałtycki