18 maja 2012

Końcowe rozstrzygnięcia sezonu

W najbliższy weekend poznamy najprawdopodobniej nowego mistrza Polski mężczyzn. Vive Targi Kielce potrzebuje jeszcze jednej wygranej, aby zdetronizować Orlen Wisłę Płock. Kolejne osłabienia płocczan wskazują, że rywalizacja zakończy się na trzech finałowych meczach.

Złamania palca lewej ręki doznał Boštjan Kavaš i to dla niego oznacza koniec sezonu. Na poważne bóle w plecach narzeka także Michał Kubisztal i wszystko wskazuje na to, że trener Lars Walther będzie musiał radzić sobie bez najskuteczniejszego strzelca naszej drużyny – informuje strona internetowa Wisły. Przypomnijmy, że kontuzjowany jest także reprezentacyjny skrzydłowy Adam Wiśniewski.

W rywalizacji o najniższe miejsce na podium jednej wygranej brakuje mieleckiej Stali, która z Kwidzyna przywiozła dwie wygrane.Zawodnicy MMTS stoją pod ścianą i już nie mogą sobie pozwolić na chwilę słabości.

W PGNiG Superlidze mężczyzn zakończy się walka o miejsca 5 (Azoty Puławy – POWEN Zabrze) i 7 (Chrobry Głogów – Miedź Legnica). Zdecydowanie ciekawiej powinno być w Wągrowcu gdzie miejscowa Nielba będzie się starała odrobić sześć bramek start z pierwszego spotkania z Czuwajem Przemyśl. Jeśli zadanie nie zostanie wykonane będzie to równało się z degradacją do I ligi.ości.

Podobna sytuacja jest wśród pań z tym, że AZS AWF Wrocław ma do odrobienia trzy gole z konfrontacji z SPR Olkusz. W ten weekend rozpoczną się również baraże między zespołami zabiegającymi o utrzymanie się w I lidze a wicemistrzami II lig. Stawką jest gra w przyszłym sezonie na zapleczu ekstraklasy.  

TERMINARZ MECZÓW ZNAJDZIESZ TU

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest