Strona główna | ZPRP | Centralna konsultacja juniorek młodszych

Centralna konsultacja juniorek młodszych

 

Trener główny Harald Tłuczykont powołał niżej wymienione zawodniczki na centralną konsultację szkoleniową juniorek młodszych (rocznik 97), która odbędzie się w Gliwicach w terminie 22-25.04.2012.

1. Krupa Natalia – UKS PR Ruch Chorzów

2. Stokłosa Klaudia – UKS PR Ruch Chorzów

3. Doktorczyk Natalia – UKS PR Ruch Chorzów

4. Szczepaniec Justyna  – SKS Kusy Kraków

5. Seweryn Joanna – SKS Kusy Kraków

6. Godziszewska Brygida – SKS Kusy Kraków

7. Tomaszewska Katarzyna – MKS MOS Gniezno

8. Dolata Monika – MKS MOS Gniezno

9. Mocarz Dominika – MKS Kusy Szczecin

10. Gulczyńska  Natalia  – MKS Kusy Szczecin

11. Kochańska Justyna  – UKS Vambresia Wąbrzeźno

12. Krause Jagoda – UKS Vambresia Wąbrzeźno

13. Michalewicz Sara – KPR Jelenia Góra

14. Winogrodzka Julia – KPR Jelenia Góra

15. Kaliciak Agata – MKS Zagłębie Lubin

16. Rosiak Aleksandra – MKS Zagłębie Lubin

17. Kurpiela Wioletta – LZS Tor Dobrzeń Wielki

18. Czyż Aleksandra – LZS Tor Dobrzeń Wielki

19. Moskal Mariola – KS Gościbia Sułkowice

20. Dzidek Kamila – KS Gościbia Sułkowice

21. Karolak Daria – SPR Łukovia Łuków

22. Koper Natalia – SPR Łukovia Łuków

23. Paszyńska Michalina – MKS Varsovia Warszawa

24. Choromańska Barbara – MKS Varsovia Warszawa

25. Powaga Klaudia – KKS Polonia Kępno

26. Mularczyk Kinga – CHKS Łódź

27. Kotecka Marlena – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

28. Gazda Zuzanna – UKS Romi Jastrzębie Zdrój

29. Wasak Angelika – UKS Cisowa Gdynia

30. Bałdyga Emilia – MUKS Omega Mrągowo

31. Gromny Aldona – UKS Sokół Wadowice Górne

32. Cwynar Ilona – KS 7 Jarosław

33. Kocyło Dominika – UKS Podgórze Dynów

34. Giser Paulina – UKS Olimpia Końskie

35. Złomańczuk Karolina – MKS Padwa Zamość

36. Zielińska Weronika  – UKS Piątka Plus Biała Podlaska              

Kadra szkoleniowa:

Pecold  Adam – trener koordynator

Tłuczykont Harald – trener główny

Popek Robert – trener asystent

Niewiadomska Anna – trener asystent

Zatorski Jacek – lekarz

Tłuczykont Tomasz – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodniczek dnia 22.04.2012 (niedziela) do godz. 18.00 NLO SMS Gliwice; 44-103 Gliwice, Sikorskiego 134.