Strona główna | ZPRP | Lista akredytacyjna na mecz z Niemcami

Lista akredytacyjna na mecz z Niemcami

 

Organizatorzy meczu towarzyskiego Polska-Niemcy podają listę przedstawicieli mediów akredytowanych na to spotkanie. Przypomnijmy, że oba zespoły spotkają się na parkiecie Ergo Areny na granicy Gdańska i Sopotu już 2 kwietnia o godzinie 20.15.

Odbiór akredytacji w wyznaczonym punkcie  – wejście techniczne C-1.

Parking dla mediów bezpłatny – P1. Wjazd na parking dla akredytowanych przedstawicieli mediów na podstawie legitymacji prasowej. Ze względu na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy przyjazd do Ergo Areny.

Jak trafić? – mapka [plik PDF]

FOTO/RADIO/TV

Michał Fludra – Gazeta Trójmiejska

Łukasz Dejnarowicz – FORUM Polska Agencja Fotografów

Aneta Mirończuk – Nadmorski 24

Tomasz Bołt – Dziennik Bałtycki

Wojciech Figurski – figurski.com.pl

Przemysław Szyszka – Super Express

Adam Warżawa – Polska Agencja Prasowa SA

Adam Nurkiewicz – Agencja Fotografii Sportowej Mediasport

Maciej Czarniak – Moje Miasto Trojmiasto

Dominik Sadowski – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Paweł Godlewski – handball.pl

Krzysztof Mystkowski – Kosycarz Foto Press

Tomasz Oktaba – www.sportowefakty.pl

Maciej Maciejewski – sport24.pl

Anna Dembińska – Elbląska Gazeta Internetowa portel.pl

Sylwia Borowska – Portal trojmiasto-24.pl

Jacek Szymański – Urząd Miejski w Gdańsku/www.gdansk.pl

Paweł Klaineder – Magazyn Prestiż

Piotr Piwowarski – Super Express

Piotr Matusewicz – PRESS FOCUS

Jakub Kaługa – RMF FM

Andrzej Grupa – Grand Sport Agencja Mediowa/interia.pl

Adam Jastrzębowski – Agencja Fotografii Sportowej Foto Olimpik

Magdalena Struszyńska  – www.reczni.pl

Paweł Barabach – sportowiec.info

Paweł Zboinski – NiceSport.pl

Grzegorz Olszewski – Gazeta Świętojańska

Włodzimierz Amerski – Gazeta Gdańska

Wit Hadło – Super Nowości

Jerzy Bartkowski – ERGO ARENA

Grzegorz Trzpil – handball.pl

Wojciech Stróżyk – Reporter Agencja Fotograficzna

Kacper Merk – Radio Tok FM

Zbigniew Braun – Radio Plus

Dariusz Kwidziński – TVT Telewizja Teletronik

Piotr Lewna – TVT Telewizja Teletronik

Marcin Józefowicz – Polsat News

Adam Kasprzyk – TVN 24

Agata Panas – TVN 24

Grzegorz Armatowski – TVN 24

Krzysztof Borys – TVP Gdańsk

Krzysztof Kwiatek – TV Sportklub

Tomasz Sieliwończyk – TVP Gdańsk

Damian Pechman – sport.tvp.pl

Krzysztof Bandych – nSport

Sylwia Zielonkowska – nSport

Sebastian Dach – nSport

Jakub Staszkiewicz – Orange Sport

Sebastian Kwiatkowski – Radio Gdańsk

Monika Mazur – Radio Gdańsk

Włodzimierz Machnikowski – Radio Gdańsk

Mariusz Hawryszczuk – Radio Gdańsk

Kamil Wicik – Radio Gdańsk

Tomasz Galiński – Radio Gdańsk

Wojciech Jankowski – Radio Gdańsk

Marcin Gadomski – Agencja NEWSPIX

PRASA

Michał Gałęzewski – www.sportowefakty.pl

Anna Mędlińska – ZPR/Murator/SE

Marcin Tereszczuk – Ipla Sport

Kamil Kołsut – www.sportowefakty.pl

Piotr Wiśniewski – naszemiasto.pl

Adam Mauks – Dziennik Bałtycki

Paweł Stankiewicz – Dziennik Bałtycki

Aneta Niezgoda – mmtrojmiasto.pl

Mariusz Kordek               – Lechia.pl

Henryk Urbaś – Magazyn Olimpijski PKOL

Rafał Rusiecki – Dziennik Bałtycki

Artur Kryczka – Asz-reklama

Piotr Derlukiewicz – Elbląska Gazeta Internetowa portel.pl

Piotr Zając – Elbląska Gazeta Internetowa portel.pl

Mariusz Polak – Dziennik Sport

Janusz Borowski – trojmiasto-24.pl

Michał Bagiński – Wirtualna Polska

Grzegorz Kubicki – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Maciej Korolczuk – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Maciej Dzwonnik – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

Jakub Jakubowski – Magazyn Prestiż

Piotr Dobrowolski – Super Express

Michał Kołodziejczyk – Rzeczpospolita

Beata Czekalska – reczni.pl

Michalina Chabowska – NiceSport.pl

Maciej Kanczak – Gazeta Gdańska

Rafał Myśliwiec – Super Nowości

Artur Szczepanik – Gazeta Polska Codziennie

Marcin Gebel – TVP Sport

Piotr Wesołowski – Przegląd Sportowy

Arkadiusz Kolpert – Dziennik Elbląski