Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorek mł.

Kadra narodowa juniorek mł.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.1996 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

19-20.03.2012 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie
21-23.03.2012 –  Gliwice – konsultacja szkoleniowa
24-25.03.2012 –  Mikołów – mecze międzypaństwowe (POL-AUT)

Zawodniczki powołane na okresowe badania lekarskie, 19-20.03.2012, Warszawa:Balsam Magdalena – GUKS Bellator Ryjewo
Dworczak Klaudia – MUKS Koźmin Wielkopolski
Górna Adrianna- MTS Kwidzyn
Urbaniak Gabriela – SKF KPR Sparta Oborniki
Zimny Aleksandra – MKS Kusy Szczecin – SMS Gliwice
Wysocka Aleksandra – LUKS Orlik Reszel
(zawodniczki z poz. 1-6 po badaniach udają się na konsultację szkoleniową do Gliwic)Warywoda Natalia – MTS Kwidzyn
Pakalska Dominika – MTS Kwidzyn
Koper Natalia – MTS Kwidzyn
Zwolak Karolina – GUKS Bellator Ryjewo
Antoniszyn  Izabela – MKS Kusy Szczecin
Tomaszewska Katarzyna – MKS MOS Gniezno
Kosior Adrianna – MKS Vistal Łączpol Gdynia
Herbut Anna – KPR Jelenia Góra
Matczak Anna – KU AZS Politechnika Koszalińska

Zbiórka zawodniczek dnia 19.03.2012 (poniedziałek) do godz. 17.00 AWF Warszawa DS. F (Rotacyjny),   00-968 Warszawa, ul. Marymoncka 34. Dojazd z Dworca Centralnego tramwajem nr 17 do przystanku AWF.

Zawodniczki powołane na konsultację szkoleniową i mecze międzypaństwowe, 21-25.03.2012, Gliwice:

Januchta Aleksandra- KSS Kielce – SMS Gliwice
Konofał  Kamila- MKS Zagłębie Lubin – SMS Gliwice
Nocuń Dagmara- GUKS Dwójka Łomża – SMS Gliwice
Oreszczuk Aleksandra – KPR Jelenia Góra – SMS Gliwice
Sarnecka Karolina  – SKS Kusy Kraków – SMS Gliwice
Świerżewska Patrycja – ROKiS Radzymin- SMS Gliwice
Trzczak Lucyna – LUKS Orlik Reszel – SMS Gliwice
Zimny Aleksandra – MKS Kusy Szczecin – SMS Gliwice
Zwierko Katarzyna – KS Sośnica Gliwice – SMS Gliwice
Balsam Magdalena – GUKS Bellator Ryjewo
Kuszyńska Sandra – GUKS Bellator Ryjewo
Dworczak Klaudia – MUKS Koźmin Wielkopolski
Górna Adrianna – MTS Kwidzyn
Urbaniak Gabriela – SKF KPR Sparta Oborniki
Kwiecińska Aleksandra – LZS TOR Dobrzeń Wielki
Orowicz Aleksandra – MKS Kusy Szczecin
Trawczyńska Małgorzata – MKS Słupia Słupsk
Wysocka Aleksandra – LUKS Orlik Reszel

Kadra szkoleniowa:
Pecold Adam – trener koordynator
Tłuczykont Harald – trener główny
Popek Robert – trener asystent
Niewiadomska Anna – trener asystent
Zatorski Jacek – lekarz
Tłuczykont Tomasz – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodniczek dnia 20.03.2012 (wtorek) do godz. 18.00 NLO SMS Gliwice; 44-103 Gliwice, Sikorskiego 134.