Strona główna | ZPRP | Konsultacja zaplecza kadry seniorek

Konsultacja zaplecza kadry seniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki na centralną konsultację w ramach szkolenia selekcyjnego do kadry narodowej kobiet oraz specjalistycznego szkolenia bramkarek, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 20-22.02.2012.

1. Sądej                  Hanna – EKS Start Elbląg
2. Aleksandrowicz    Monika – EKS Start Elbląg
3. Frąckiewicz          Anna – EKS Start Elbląg
4. Szlija                  Agnieszka – EKS Start Elbląg
5. Kędzierska          Ewelina – EKS Start Elbląg
6. Galińska              Emilia – KPR Jelenia Góra
7. Załoga                Joanna – KPR Jelenia Góra
8. Dąbrowska          Marta – KPR Jelenia Góra
9. Kozłowska           Martyna – KPR Jelenia Góra
10. Zych                 Aleksandra – MKS Victoria Świebodzice  – SMS Gliwice
11. Chojnacka         Patrycja – MKS Zagłębie Lubin  – SMS Gliwice
12. Sielicka             Ewa – MKS Truso Elbląg   – SMS Gliwice
13. Lalewicz             Kinga – KSS Kielce
14. Drabik               Joanna – KSS Kielce
15. Piechnik             Paulina – KSS Kielce
16. Stasiak              Małgorzata – SPR Lublin
17. Baranowska        Anna – SPR Lublin
18. Jasinowska         Karolina – KPR Ruch Chorzów
19. Montowska         Dominika – KPR Ruch Chorzów
20. Wawrzynkowska Marta – SPR Olkusz
21. Fierka                Alicja – SPR Olkusz
22. Andrzejewska     Ewa – KS Vistal Łączpol Gdynia
23. Królikowska        Patrycja – KS Vistal Łączpol Gdynia
24. Czarna               Izabela – MKS Zagłębie Lubin
25. Płaczek              Adrianna – SPR Pogoń Szczecin
26. Borkowska         Justyna – MTS Kwidzyn  

Zawodniczki rezerwowe:

1. Jędrzejczyk        Aleksandra – KS Vistal Łączpol Gdynia
2. Białek                Agnieszka – KS Vistal Łączpol Gdynia
3. Wojtas               Alina – SPR Lublin
4. Janiszewska       Katarzyna – MKS Vistal Łączpol Gdynia
5. Leśkiewicz          Malwina – Aalborg DH (Dania)

Kadra szkoleniowa:

 Rasmussen Kim  – trener główny
 Parecki Antoni  – trener asystent
 Markowski Rafał  – lekarz
 Dimitruk Artur  – fizjoterapeuta


I. Zbiórka zawodniczek w dniu 20.02.2012 (poniedziałek) do godz. 12.00, Hotel Comfort Biznes, 05-800 Pruszków, ul. Bolesława Prusa 1.