1 lutego 2012

PIŁKA RĘCZNA 12 już w sklepach!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów szczypiorniaka i gier komputerowych! PIŁKA RĘCZNA 12 jest już w sklepach! Oficjalną grę Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej polecają Sławomir Szmal i Grzegorz Tkaczyk. PIŁKA RĘCZNA 12 to pełna akcji i efektownych zagrań symulacja jednej z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych.

Cenega, oficjalny partner firmy Neutron Games w Polsce, z przyjemnością informuje, że wydanie na Mistrzostwa Europy gry Piłka Ręczna 12 jest już do nabycia w wybranych sklepach. Tytuł będzie dostępny na komputery PC w polskiej wersji językowej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszego trailera, z polskimi napisami, na kanale YouTube lub pobranie go klikając tutaj.

W Piłce Ręcznej 12 znajdziesz ponad 90 drużyn, m.in. wicemistrzów polski KS Vive Targi Kielce, i 1500 prawdziwych graczy, w tym gwiazdy takie jak Sławomir Szmal, Grzegorz TkaczykNikola Karabatic (Francja) czy Filip Jicha (Czechy).

Gracze mogą prowadzić drużyny narodowe w trybie mistrzostw świata, między innymi reprezentację Polski, lub wystartować w rozgrywkach ligowych np. niemieckiej Toyota Handball Bundesligi czy hiszpańskiej Ligi Asobal. Dodatkowo, w grze zawarty jest tryb treningowy.

Można  również stworzyć własną postać zawodnika, z unikalnym wyglądem i charakterystykami. Postać ta będzie mogła grać w barwach wybranego klubu a, gdy jej umiejętności wzrosną, nawet w barwach narodowych. W grze dostępny będzie też tryb kooperacji umożliwiający wspólną grę na jednym komputerze nawet pięciu graczom.

Więcej na temat gry znaleźć można na jej oficjalnej stronie.

Cechy gry:

· Różne tryby gry do wyboru – tryb treningowy, mecz towarzyski, liga (w tym Toyota Handball-Bundesliga i Spanish Liga Asobal), oraz Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej. 

· Edytor tworzenia własnego zawodnika i możliwość zagrania nim razem z najlepszymi graczami piłki ręcznej, zarówno w ligach jak i mistrzostwach świat.

· Tryb kooperacji pozwalający na grę na jednym komputerze nawet pięciu graczy. 

· Gra pełna akcji – widowiskowe rzuty i bezpardonowa obrona. Pokonaj rywali szybkimi atakami, sprawną defensywą i sprytnymi zagrywkami.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest