Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1994 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

15.01 – 16.01.2012 – Warszawa/COMS  – okresowe badania lekarskie

17.01 – 27.01.2012 – COS Cetniewo – konsultacja szkoleniowa

24.01 – 25.01.2012 – COS Cetniewo – Mecze międzypaństwowe Polska-Litwa

1. Morawski  Adam – SPR Wisła Płock – SMS

2. Malczewski Jakub – LKS Kęsowo – SMS

3. Gębala Maciej – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

4. Bąk Ignacy – MOSiR Mysłowice – SMS

5. Misiejuk Krzysztof – MKS MOS Wrocław – SMS

6. Gębala Tomasz – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

7. Kowalski Kamil – MKS Jurand Ciechanów – SMS

8. Styrna Mateusz – KS Vive Targi Kielce

9. Sękowski Bartosz – KS Vive Targi Kielce

10. Stefaniec Marcin – KS Vive Targi Kielce

11. Zimoch Filip – KS Vive Targi Kielce

12. Fugiel Tomasz – KS Vive Targi Kielce

13. Broda Paweł – UKS KAR-DO Gdynia

14. Fidyt Jakub  – UKS Siódemka Chełmek

15. Tokaj Maciej – SPR Wisła Płock

16. Kornecki Mateusz – KSSPR Końskie

17. Olszewski Jakub – SPR Wisła Płock

18. Karpiński Damian – MKS MOS Wrocław

19. Tadrzak Jacek – KS Agrykola Warszawa

20. Klopsteg Artur – SKF Sparta Oborniki Wlkp.

21. Pieksza Michał – AZS AWF Gorzów Wlkp.

Zawodnicy rezerwowi:

1. Pacała Mateusz – MKS Nielba Wągrowiec – SMS

2. Plaszczak Patryk – UKS Siódemka Chełmek – SMS

3. Ciosek Adam – KS Gwardia Opole – SMS

4. Chełmiński Rafał – KS Vive Targi Kielce – SMS

5. Prymulewicz Wojciech – SPR Wisła Płock – SMS

6. Bartłomiejczyk Daniel – UKS Dziewiątka Legnica – SMS

7. Pedryc Kamil – MKS Zagłębie Lubin – SMS

8. Genda Paweł – MGTS Siódemka Ozimek – SMS

9. Piątek Tymoteusz – KS NMC Powen Zabrze

10. Babieracki Mateusz – UKS KAR-DO Gdynia

Kadra szkoleniowa:

Biernacki Leszek – trener główny

Bernacki Rafał – trener współpracujący

Czapla Grzegorz – trener współpracujący

Długosz Jan – lekarz           

Kot Tomasz – fizjoterapeuta

Kaczorowski Andrzej – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 15.01.2012 (niedziela) do godz. 19:00 w Hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34; dojazd z dworca PKP Warszawa Centralna tramwajem nr 17.