Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa młodzieżowców

Kadra narodowa młodzieżowców

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników  narodowej kadry młodzieżowej  (ur. w roku 1992 i mł.)  na  następujący cykl akcji szkoleniowych:

17 – 19.12.2011  – Dzierżoniów – konsultacja szkoleniowa

20 – 22.12.2011  – Dzierżoniów – turniej międzypaństwowy

02 – 06.01.2012  – Płock – konsultacja szkoleniowa

07 – 08.01.2012  – Płock – mecze międzypaństwowe Polska-Dania

1.  Rogulski Łukasz – MKS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Gdańsk   

2. Daszek Michał – MMTS Kwidzyn                        

3. Niewrzawa Paweł – MKS Nielba Wągrowiec               

4. Zagała Sergiusz – KS Viret Zawiercie

5. Walczak Patryk – Gaz-System Pogoń Szczecin             

6. Kużdeba Łukasz – MKS Zagłębie Lubin            

7. Kapela Michał – SPR Chrobry Głogów             

8. Kornecki Hubert – KSSPR Końskie

9. Biegaj Rafał – KSSPR Końskie

10. Gregor Paweł – MSPR Siódemka Legnica

11. Małecki Patryk – MKS Zagłębie Lubin

12. Wojkowski  Adrian – SPR Wisła Płock SA

13. Paczkowski Paweł – SPR Wisła Płock SA

14. Adamski Kacper – SPR Wisła Płock SA

15. Chmieliński Artur – SPR Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

16. Spychalski Damian – KS Wójcik Meble – Techtrans Elbląg

17. Szczęsny Dennis – DHC Rheinland GmbH (Niemcy)

18. Staszewski Oliver – WHV Wilhelmshafener (Niemcy)

Zawodnicy rezerwowi:

– Kondratiuk Adrian – UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk

– Abram Patryk – SPR Spójnia-Wybrzeże Gdańsk  

– Piwowarczyk Michał – SPR Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

– Mogielnicki Krzysztof – SPR Spójnia-Wybrzeże Gdańsk

– Czekanowski Grzegorz – SPR Chrobry Głogów

– Subocz Konrad – VFL Potsdam (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:

– Cieślikowski Jarosław – trener główny

– Kotwicki Krzysztof – trener współpracujący

– Skórski Michał – trener współpracujący

– Gąsiorek Andrzej – fizjoterapeuta

– Karpatsoupoulos Vangelis – lekarz

– Kalwa Łukasz – statystyk

I. Zbiórka zawodników dnia 17.12.2011 (sobota) do godz. 20:00 w OSiR Dzierżoniów; ul.Strumykowa 1.

II. Zbiórka zawodników dnia 02.01.2012 (poniedziałek) do godz. 13:00 w Hotelu Płock w Płocku; ul.Jachowicza 38.