3 listopada 2011

Nominacje EHF dla Polaków

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nominacjach EHF na spotkania w ramach europejskich pucharów dla par sędziowskich Marek Baranowski – Bogdan Lemanowicz oraz sióstr Małgorzaty i Urszuli Gutowskich, a także delegata Marka Żabczyńskiego.

Baranowski – Lemanowicz poprowadzą mecz i rewanż 3. rundy Pucharu Zdobywców Pucharów kobiet pomiędzy szwedzkim IK Savehof, a słowackim Iuventa Michalovce. Oba pojedynki odbędą się w Partille w Szwecji w dniach 5 i 6 listopada, na co przystały oba kluby. Delegatem EHF będzie Fin Paivi Mitrunen.

Z kolei siostry Gutowskie poprowadzą spotkanie 3. rundy Pucharu EHF kobiet pomiędzy niemieckim Frankfurter HC, a cypryjskim S.P.E. Strovolos w dniu 13 listopada. Będzie to mecz rewanżowy w tej parze i rozegrany zostanie we Frankfurcie nad Odrą. Obserwatorem Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej wyznaczony został Czech Antonin Stanek.

Delegatem EHF na mecz w ramach meczu 3. rundy Challenge Cup kobiet będzie zaś Marek Żabczyński. O awans do najlepszej szesnastki tych rozgrywek zagrają czeski Sokol Pisek z austriackim SSV Dornbirn Schoren. Spotkanie odbędzie się 5 listopada w Czechach, a poprowadzi je para arbitrów z Kosowa Afrim Azemi – Eshref Beqiri.

   

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest