Strona główna | ZPRP | Lista akredytacyjna na Puchar Gdyni

Lista akredytacyjna na Puchar Gdyni

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę osób akredytowanych na Międzynarodowy Turniej o Puchar Gdyni z udziałem kadr narodowych Austrii, Białorusi, Polski oraz Rosji, który odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2011.

Odbiór akredytacji w dniach meczów, za okazaniem legitymacji prasowej, w wyznaczonym punkcie przy kasach Hali Widowiskowo-Sportowej „Gdynia” – ul. Kazimierza Górskiego 8.

Program turnieju:

04.11 (piątek)

Rosja – Białoruś 17:30

Polska – Austria 20:00

05.11 (sobota)

Austria – Rosja 15:00

Polska – Białoruś 17:30

06.11 (niedziela)

Białoruś – Austria 15:00

Polska – Rosja 17:30

Prasa:

1. Novikov Sergey – Pressball

2. Czarniak Maciej – Moje Miasto Trójmiasto

3. Gałęzewski Michał – Sportowefakty.pl

4. Marciński Konrad – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

5. Domański Marcin – PAP

6. Zawadko Irena – Sportowametropolia.pl

7. Główczyński Jacek – Trójmiasto.pl

8. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

9. Machnikowski Włodzimierz – Radio Gdańsk

10. Hawryszczuk Mariusz – Radio Gdańsk

11. Gapski Michał – Radio Gdańsk

12. Kanczak Maciej – Wybrzeże24.pl

13. Wojtowicz Piotr – Handball.pl

14. Czekalska Beata – Handball.pl

15. Napiórkowski Maciej – Handball.pl

16. Mirończuk Aneta – Nadmorski24.pl   

Foto/TV:

1. Borowski Janusz – Trojmiasto-24.pl

2. Kisiel Daniel – Pomorska TV

3. Trunecka Bohumil – operator Pomorska TV

4. Matusewicz Piotr – AF Press Focus

5.Oktaba Tomasz – Sportowefakty.pl

6. Kobiak Kazimierz – PMedia

7. Warżawa Adam – PAP

8. Jocher Roman – PAP

9. Ostrowska Barbara – PAP

10. Staszkiewicz Jakub – Orange Sport TV

11. Na okaziciela – operator Orange Sport TV

12. Pędziszewski Piotr – Trójmiasto.pl

13. Godlewski Paweł – Trójmiasto.pl

14. Dejnarowicz Łukasz – FPAF

15. Fludra Michał – Gazeta Trójmiejska

16. Struszyńska Magdalena – Handball.pl

17. Różycki Jacek – Handball.pl

18. Dobrowolska Paulina – GOSiR Gdynia

19. Wojdan Dorota – GOSiR Gdynia

20. Koralewski Marcin – Freelancer

21. Lackowska Beata –Freelancer

22. Faran Michał – Freelancer

23. Linkowski Dawid – HSW Gdynia