Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

23 – 26.10.2011 – Legionowo – konsultacja szkoleniowa

27 – 30.10.2011 – Paryż – turniej międzypaństwowy

1. Morawski Adam – SPR Wisła Płock – SMS

2. Genda Paweł – MGTS Siódemka Ozimek – SMS

3. Malczewski Jakub – LKS Kęsowo – SMS

4. Gębala Maciej – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

5. Gębala Tomasz – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

6. Styrna Mateusz – KS Vive Targi Kielce

7. Karpiński Damian – MKS MOS Wrocław

8. Kornecki Mateusz – KSSPR Końskie

9. Sękowski Bartosz – KS Vive Targi Kielce

10. Stefaniec Marcin – KS Vive Targi Kielce

11. Fugiel Tomasz – KS Vive Targi Kielce

12. Fidyt Jakub  – UKS Siódemka Chełmek

13. Piątek Tymoteusz – KS NMC Powen Zabrze

14. Tokaj Maciej – SPR Wisła Płock

15. Maleszak Dawid – KSSPR Końskie

16. Potoczny Michał – UKS Bellator Ryjewo

Zawodnicy rezerwowi:

1. Pacała Mateusz – MKS Nielba Wągrowiec – SMS

2. Plaszczak Patryk – UKS Siódemka Chełmek – SMS

3. Bartłomiejczyk Daniel – UKS Dziewiątka Legnica – SMS

4. Misiejuk Krzysztof – MKS MOS Wrocław – SMS

5. Prymulewicz Wojciech – SPR Wisła Płock – SMS

6. Ciosek Adam – KS Gwardia Opole – SMS

7. Chełmiński Rafał – KS Vive Targi Kielce – SMS

8. Piesza Michał – AZS AWF Gorzów Wlkp.

9. Jastrząb Filip – KS Vive Targi Kielce

10. Bąk Ignacy – MOSiR Mysłowice

11. Olszewski Jakub – SPR Wisła Płock

12. Staniszewski Rafał – SPR Wisła Płock

Kadra szkoleniowa:

Biernacki Leszek – trener główny

Bernacki Rafał – trener współpracujący

Czapla Grzegorz – trener współpracujący           

Kot Tomasz – fizjoterapeuta

Kaczorowski Andrzej – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 23.10.2011 (niedziela) do godz. 19:00 w hali dworca PKP Warszawa Centralna, skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Legionowa; MOSiR Legionowo ul. B. Chrobrego 50B; 05-120 Legionowo.