Strona główna | Rozgrywki Młodzieżowe | PLA grała w Korbielowie

PLA grała w Korbielowie

 

Piłkarki ręczne z Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej grały w sobotę (1 października) w Korbielowie. Po tym turnieju samodzielnym liderem została Łękawica. Dwa punkty mniej mają ekipy ŻAPN Żywiec, Żywiec, Łodygowice, Jeleśnia i Twardorzeczka.


– Mecze w Korbielowie były niezwykle emocjonujące i zacięte. Było wiele dramaturgii, a także łez radości i smutku. W niektórych przypadkach wysokie wyniki mogą mylić, bo drużyny, które przegrały, nie były znowu tak słabe, ale po prostu nie dopisywało im szczęście – podkreślają Mateusz Pindel, Andrzej Krempel i Jarosław Dudek, koordynatorzy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. 

Kolejne ligowe mecze planowane są 5 listopada w Twardorzeczce


Wyniki – Korbielów – 1 października 2011r.

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:2 (7:0) – bramki: Katarzyna Wisła 4, Aleksandra Jochemczyk 2, Dominika Słowiak 2, Paulina Duda 1 – Marta Grajcarek 1, Kinga Nawojowska 1.

Jeleśnia – Węgierska Górka 6:5 (4:3) – bramki: Magdalena Mędrala 3, Anna Klimczak 2, Dagmara Jurys 1 – Iga Bierońska 3, Elżbieta Mieszczak 1, Bożena Pranschke 1.

Łodygowice – Twardorzeczka 4:3 (2:2) – bramki: Sara Barcik 3, Dominika Słowiak 1 – Zuzanna Pietraszko 2, Beata Skupień 1.

Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 12:2 (7:0) – bramki: Dagmara Jurys 3, Anna Klimczak 3, Kamila Białecka 1, Monika Kamińska 1, Anna Klimas 1, Karolina Krzyżowska 1, Magdalena Mędrala 1, Klaudia Wróbel 1 – Agnieszka Harat 1, Marta Medwid 1.

Gimnazjum Bystra – Węgierska Górka 3:1 (1:0) – bramki: Katarzyna Szewczyk 2, Dominika Pach 1 – Elżbieta Mieszczak 1.

Jeleśnia – Twardorzeczka 4:5 (1:1) – bramki: Dagmara Jurys 2, Magdalena Mędrala 2 – Marlena Staszek 3, Kamila Janota 1, Zuzanna Pietraszko 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Żywiec 3:5 (3:1) – bramki: Aleksandra Popow 2, Anna Beruś 1 – Dorota Mikołajek 2, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Nowak 1, Aleksandra Studencka 1.

Milówka– Węgierska Górka 4:8 (1:4) – bramki: Ewelina Szczotka 4 – Iga Bieronska 3, Elżbieta Mieszczak 3, Eliza Stańco 2.

Wieprz – Łodygowice 4:15 (2:9) – bramki: Anna Sanetra 3, Karolina Kłusak 1 – Sara Barcik 7, Dominika Słowiak 5, Aleksandra Jochemczyk 2, Katarzyna Wisła 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – PTG Sokół w Gminie Czernichów 13:1 (4:0) – bramki: Agnieszka Wichary 4, Natalia Chełstowska 3, Maja Janusz 2, Kinga Kuczek 2, Anna Beruś 1, Aleksandra Popow 1 – Agnieszka Harat 1.


Rajcza – Twardorzeczka 2:7 (2:4) – bramki: Anna Ficoń 1, Sylwia Marzec 1 – Kamila Janota 3, Marlena Staszek 2, Zuzanna Pietraszko 1, Beata Skupień 1.

Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 11:0 (6:0) – bramki: Aleksandra Studencka 4, Karina Kubica 3, Dorota Mikołajek 2, Angelika Dziedzic 1, Aleksandra Nowak 1.

Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Łodygowice 4:9 (2:5) – bramki: Agnieszka Wichary 2, Natalia Chełstowska 1, Kinga Kuczek 1 – Sara Barcik 3, Dominika Słowiak 3, Barbara Czernek 1, Aleksandra Jochemczyk 1, Katarzyna Wisła 1.

Żywiec – Milówka 10:5 (6:2) – bramki: Dorota Mikołajek 5, Angelika Dziedzic 2, Karina Kubica 2, Daria Mieszczak 1 – Ewelina Szczotka 4, Joanna Misiarz 1.

Gimnazjum Bystra – Łękawica 2:5 (1:3) – bramki: Joanna Harat 1, Magdalena Kubańda 1 – Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 2, Wioletta Błachut 1.

Wieprz – ŻAPN Żywiec 3:9 (3:4) – bramki: Anna Sanetra 2, Patrycja Hulbój 1 – Anna Ficoń 3, Patrycja Puchacz 3, Klaudia Sapeta 2, Justyna Duraj 1.

Rajcza – Gimnazjum Bystra – przełożony na 10 XII (Czernichów)

Milówka – ŻAPN Żywiec 1:11 (1:4) – bramki: Joanna Misiarz 1 – Patrycja Puchacz 5, Sylwia Libionka 3, Justyna Duraj 2, Anna Ficoń 1.

Wieprz – Łękawica 1:10 (0:5) – bramki: Judyta Binda 1 – Magdalena Jasiewicz 5, Katarzyna Duda 2, Wioletta Błachut 2, Anna Mrózek 1.

Żywiec – Rajcza 11:3 (5:2) – bramki: Dorota Mikołajek 5, Angelika Dziedzic 4, Karina Kubica 1, Aleksandra Nowak 1 – Karolina Szczotka 3.

Łękawica – ŻAPN Żywiec 7:6 (4:2) – bramki: Anna Mrózek 4, Katarzyna Duda 2, Magdalena Jasiewicz 1 – Sylwia Libionka 3, Anna Ficoń 1, Klaudia Kamińska 1, Patrycja Puchacz 1.


Fot. Karolina Kastelik

Tabela

1. Łękawica                                                  6  12  49-24

2. ŻAPN Żywiec                                             6  10  50-23

3. Żywiec                                                     7  10  47-23

4. Łodygowice                                              7  10  50-28

5. Jeleśnia                                                  7  10  43-21

6. Twardorzeczka                                         7  10  41-19

7. Gimnazjum Bystra                                    6   8   30-17

8. Milówka                                                  6   4   22-38

9. Rajcza                                                    5   2   25-38

10. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała              6   2   20-36

11. Węgierska Górka                                  6   2   14-34

12. PTG Sokół w Gminie Czernichów              7   2   26-69

13. Wieprz                                                6   0    11-57

KLASYFIKACJA STRZELCZYŃ

20 – Patrycja Puchacz (ŻAPN Żywiec).

18 – Sara Barcik (Łodygowice).

15 – Dorota Mikołajek (Żywiec).

13 – Dominika Słowiak (Łodygowice) i Ewelina Szczotka (Milówka).

12 – Magdalena Mędrala (Jeleśnia), Katarzyna Duda (Łękawica), Karolina Szczotka (Rajcza) i Sylwia Libionka (ŻAPN Żywiec).

9 – Angelika Dziedzic (Żywiec).

8 – Dagmara Jurys (Jeleśnia), Magdalena Jasiewicz, Anna Mrózek i Anna Tomiczek (Łękawica), Katarzyna Wisła (Łodygowice) i Justyna Duraj (ŻAPN Żywiec).

7 – Marta Grajcarek (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Anna Ficoń (Rajcza), Zuzanna Pietraszko (Twardorzeczka) i Anna Ficoń (ŻAPN Żywiec).

6 – Anna Klimczak (Jeleśnia), Aleksandra Jochemczyk (Łodygowice), Joanna Misiarz (Milówka), Agnieszka Wichary (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Iga Bierońska (Węgierska Górka) oraz Karina Kubica i Aleksandra Studencka (Żywiec).

5 – Magdalena Kubańda i Katarzyna Szewczyk (Gimnazjum Bystra), Wioletta Błachut (Łękawica), Kamila Janota i Marlena Staszek (Twardorzeczka) oraz Anna Sanetra (Wieprz).

4 – Dominika Pach (Gimnazjum Bystra), Klaudia Wróbel (Jeleśnia), Kinga Nawojowska (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Natalia Chełstowska (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Beata Skupień (Twardorzeczka), Elżbieta Mieszczak (Węgierska Górka) i Judyta Binda (Wieprz).

3 – Joanna Harat (Gimnazjum Bystra), Martyna Barcik i Izabela Strzop (Łękawica), Barbara Czernek (Łodygowice), Angelika Lach (Milówka), Marta Waluś (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Kinga Kuczek i Aleksandra Popow (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Patrycja Wiatr (Twardorzeczka) i Aleksandra Nowak (Żywiec).

2 – Zuzanna Jaślanek i Aneta Kras (Gimnazjum Bystra), Karolina Krzyżowska (Jeleśnia), Marzena Oślak (Łękawica), Agnieszka Harat i Kamila Legień (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Dominika Cokot i Marta Stanik (Rajcza), Anna Beruś i Maja Janusz (Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała), Eliza Stańco (Węgierska Górka) i Klaudia Sapeta (ŻAPN Żywiec).

1 – Natalia Szymala i Aleksandra Wiewióra (Gimnazjum Bystra), Kamila Białecka, Gabriela Gołek, Monika Kamińska i Anna Klimas (Jeleśnia), Justyna Fijak i Paulina Duda (Łodygowice), Marta Medwid (PTG Sokół w Gminie Czernichów), Sylwia Marzec i Patrycja Piecuch (Rajcza), Katarzyna Bednarz, Beata Kryszyłowicz i Aleksandra Łyszczek (Twardorzeczka), Bożena Pranschke (Węgierska Górka), Karolina Kłusak i Patrycja Hulbój (Wieprz), Klaudia Kamińska (ŻAPN Żywiec) i Daria Mieszczak (Żywiec).

MISTRZOSTWA ŻYWIECCZYZNY

Korbielów – 1 października 2011 – mecze zaliczane do klasyfikacji:

Łodygowice – PTG Sokół w Gminie Czernichów 9:2 (7:0)

Jeleśnia – Węgierska Górka 6:5 (4:3)

Łodygowice – Twardorzeczka 4:3 (2:2)

Jeleśnia – PTG Sokół w Gminie Czernichów 12:2 (7:0) 

Jeleśnia – Twardorzeczka 4:5 (1:1)

Milówka– Węgierska Górka 4:8 (1:4)

Wieprz – Łodygowice 4:15 (2:9)

Rajcza – Twardorzeczka 2:7 (2:4)

Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 11:0 (6:0)

Żywiec – Milówka 10:5 (6:2)

Wieprz – ŻAPN Żywiec 3:9 (3:4)

Milówka – ŻAPN Żywiec 1:11 (1:4)

Wieprz – Łękawica 1:10 (0:5)

Żywiec – Rajcza 11:3 (5:2)

Łękawica – ŻAPN Żywiec 7:6 (4:2)

Tabela

1. Łękawica                                        5   10   44-22

2. ŻAPN Żywiec                                   5   8    44-20

3. Żywiec                                            6   8    42-20

4. Łodygowice                                     6   8    41-24

5. Twardorzeczka                                6   8    34-19

6. Jeleśnia                                          6   8    34-21

7. Milówka                                          5   4   18-33

8. Rajcza                                            5   2   25-38

9. Węgierska Górka                             5   2   13-31

10. PTG Sokół w Gminie Czernichów     6   2   25-56

11. Wieprz                                          5   0   10-47