Strona główna | Europejskie Puchary | “Miedziowe” powalczą o Ligę Mistrzyń

“Miedziowe” powalczą o Ligę Mistrzyń

 

Znamy już dokładny terminarz grupy 3 turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzyń, który w dniach 17-18 września odbędzie się w Głogowie. O awans do fazy grupowej Champions League, obok Mistrzyń Polski z Lubina, walczyć będą węgierski DVSC-Forum Debreczyn, niemiecki Buxtehuder SV oraz portugalski Gil Eanes – Lagos.

 

Z kolei na triumfatorki turnieju w Głogowie czekają już rywalki w grupie C Ligi Mistrzyń, rumuńska C.S. Oltchim Valcea, hiszpańskie Itxako Reyno De Navarra oraz rosyjski Dinamo Wołgograd.

Terminarz imprezy:

17.09.2011 – sobota

godz. 17:00 KGHM METRACO Zagłębie Lubin – Buxtehuder SV

godz. 19:30 DVSC-Forum Debreczyn – Gil Eanes – Lagos

18.09.2011 – niedziela

godz. 12:30 przegrany z pary KGHM METRACO Zagłębie Lubin/Buxtehuder SV – przegrany z pary DVSC-Forum Debreczyn – Gil Eanes – Lagos

godz. 14:30 wygrany z pary KGHM METRACO Zagłębie Lubin/Buxtehuder SV – wygrany z pary DVSC-Forum Debreczyn – Gil Eanes – Lagos

Ceny wejściówek: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł.

Do prowadzenia spotkań głogowskiego turnieju EHF wyznaczył pary sędziowskie z Chorwacji (Helena Crnojevic – Emina Kostecki Radic) oraz z Rosji (Valerija Guseva – Stella Vartanyan). Delegatami Europejskiej Federacji będą zaś pochodząca z Finlandii Mona Forstrom i Serbka Svetlana Obucina.

Źródło: zaglebie.lubin.pl / inf. własna