9 września 2011

Sobota z piłką ręczną

Serdecznie zapraszamy do Sosnowca oraz Drezdenka, gdzie już w sobotę odbędą się ciekawe imprezy związane z piłką ręczną. SPR Zagłębie zaprasza wszystkich fanów szczypiorniaka wraz z rodzinami na festyn połączony z prezentacją drużyny przed nowym sezonem oraz meczem towarzyskim przeciw MOSM Bytom. Z kolei w Drezdenku GSPR Gorzów Wielkopolski zmierzy się z AZS UZ Zielona Góra, dojdzie więc do lubuskich derby.

Już od godz. 14 na parkingu przed halą przy ulicy Żeromskiego w Sosnowcu każdy chętny będzie mógł spróbować swych handballowych sił. Pod okiem szkoleniowców SPR Zagłębie Sosnowiec prowadzone będą konkursy, gry i zabawy zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i nieco starszych, a na uczestników czekać będą nagrody i liczne niespodzianki. Z kolei atrakcją dla najmłodszych będzie ogromna dmuchana zjeżdżalnia, która na czas trwania festynu udostępniona zostanie bezpłatnie.

Bardziej oficjalna część imprezy rozpocznie się o godz. 16:45 w hali. Tam najpierw przedstawieni zostaną zawodnicy, którzy w zbliżającym się sezonie będą bronili barw klubu na parkietach II ligi. Następnie sosnowieccy piłkarze ręczni w ostatnim sprawdzianie przed rozgrywkami ligowymi zmierzą się z drużyną MOSM-u Bytom.

   

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest