Strona główna | Szkolenia | Konferencja edukacyjna we Wrocławiu

Konferencja edukacyjna we Wrocławiu

 

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu wraz ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Edukacyjnej „ Teoretyczno-metodyczne aspekty edukacji sportowej dzieci i młodzieży na przykładzie gry w piłkę ręczna”, która odbędzie się w dniach 12-13 września.

Patronat nad konferencją objęli: J.M. Rektor Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu prof. dr hab. Juliusz Migasiewicz, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzej Kraśnicki oraz Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Radosław Mołoń.

Celem konferencji będzie podniesienie kwalifikacji zawodowych jej uczestników w pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie gry w piłkę ręczną oraz zapoznanie się z jej odmianami (piłka ręczna plażowa, streethandball). Celem naukowym będzie prezentacja wyników badań w diagnozowaniu uzdolnień dzieci i młodzieży do gry w piłkę ręczną.

Zgłoszenie udziału w konferencji prosimy przesłać do dnia 7 września 2011 roku, według załączonego wzoru drogą elektroniczną na adres: katedra.zgs@awf.wroc.pl.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY KURSOKONFERENCJI (plik PDF)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (plik WORD)

Koszty udziału w konferencji:

Wariant A

300 zł – opłata obejmuje: nocleg, wyżywienie, bankiet, koszty związane z prowadzeniem wykładów i zajęć praktycznych, materiały pokonferencyjne (płyta DVD z nagranymi zajęciami i wykładami, materiały szkoleniowe, koszulkę), certyfikat.

Wariant B

150 zł – opłata obejmuje: koszty związane z prowadzeniem wykładów i zajęć praktycznych, bankiet, materiały pokonferencyjne (płyta DVD z nagranymi zajęciami i wykładami, materiały szkoleniowe, koszulkę), certyfikat.