19 sierpnia 2011

Juniorzy młodsi grają w Cetniewie

Drugi mecz i drugie zwycięstwo reprezentacji Polski do lat 17 w turnieju rozgrywanym na Pomorzu. Podopieczni Leszka Biernackiego pokonali dziś w Cetniewie swoich kolegów z gdańskiego NLO SMS. Jutro na zakończenie imprezy Biało-czerwoni podejmą Rosjan, zaś Gdańszczanie zmierzą się z Finami.

– Dzisiejszy mecz był bardzo wyrównany, wynik stale oscylował wokół remisu. Zagraliśmy jednak lepiej niż wczoraj, w końcówce udało nam się nawet odskoczyć na cztery bramki, jednak rywale walczyli do ostatniego gwizdka – mówi trener Biernacki. Cieszy ponownie dobra postawa bramkarza, tym razem Mateusza Korneckiego. Raziła skuteczność, sama gra była na dobrym poziomie, jednak jeżeli stwarza się sytuacje to trzeba je wykorzystywać. Jutro na zakończenie turnieju gramy z Rosjanami, mamy z nimi rachunki do wyrównania za porażkę sprzed roku. Mamy swój styl i nie zamierzamy kalkulować – zakończył szkoleniowiec.  

Finlandia – Rosja 27:32 (12:17)

Polska – NLO SMS Gdańsk 30:28 (16:15)

Skład Polaków: Jastrząb, Kornecki  – Stefaniec, Olszewski, M.Gębala, Piątek, Fidyt, Maleszak, Staniszewski, Karpiński, Styrna, Sękowski, Potoczny, Genda, Misiejuk, Fugiel.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest