Strona główna | ZPRP | Zgrupowanie centralne juniorek młodszych

Zgrupowanie centralne juniorek młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur.1996 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Gdańsku w terminie 10-20.08.2011r. Zgrupowanie stanowić będzie podstawę do wyłonienia kadry narodowej juniorek młodszych (K-1996), która będzie realizowała przygotowania do startu w Mistrzostwach Europy organizowanych w Polsce w 2013 roku.

1. Jackiewicz Karolina – MKS Varsovia Warszawa

2. Leśniewska Weronika – MKS Varsovia Warszawa

3. Skoczeń Patrycja – MKS Varsovia Warszawa

4. Herbot Anna – KPR Jelenia Góra

5. Oreszczuk Aleksandra – KPR Jelenia Góra

6. Trawczyńska Małgorzata – MKS Słupia Słupsk

7. Lisiecka Aleksandra – MKS Słupia Słupsk

8. Jurczyk Małgorzata – MKS Kusy Szczecin

9. Zimny Aleksandra – MKS Kusy Szczecin

10. Fabisiak Agata – SPR Łukovia Łuków

11. Ozygała Martyna – SPR Łukovia Łuków

12. Przebierała Aleksandra – KKS Polonia Kępno

13. Januchta Aleksandra – KSS Kielce

14. Osińska Sylwia – KS Vistal Łączpol Gdynia

15. Kwiecińska  Aleksandra – LZS Tor Dobrzeń Wielki

16. Urbaniak Gabriela – SKF KPR Sparta Oborniki

17. Nocuń Dagmara – GUKS Dwójka Łomża

18. Dworczak Klaudia – MUKS Koźmin Wielkopolski

19. Świerzewska Patrycja – ROKiS Radzymin

20. Janik Dominika – UKS Bukowia Buk

21. Kosior Adrinna – UKS Siódemka-Osowa Gdańsk

22. Janecka Kinga – KPR Kobierzyce

Zawodniczki  rezerwowe :

1. Osińska Ewelina – MKS Varsovia Warszawa

2. Trojanowska Martyna – MKS Varsovia Warszawa

3. Nowosielska Joanna – SPR Łukovia Łuków

4. Wapras Weronika – SPR Łukovia Łuków

5. Danowska Magdalena – UKS MOS Opole

6. Widera Monika – UKS MOS Opole

7. Gąsior Karolina – ROKiS Radzymin

8. Andrzejczak  Aleksandra – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

9. Gruszecka Katarzyna – UKS Dwójka Lublin

10. Kotecka Marlena – CHKS Łódź

11. Jasińska Sylwia –  KPR Jelenia Góra

12. Mleczko Justyna – UKS Olimp Grodków

13. Kaczanowska Kamila – MKS Słupia Słupsk

14. Momot Paulina – MKS Sokół Żary

Kadra szkoleniowa:

Pecold  Adam – trener koordynator przygotowań do ME 2013

Tłuczykont Harald – trener główny

Popek Robert – trener asystent

Kornacka Gabriela – fizjoterapeuta

do ustalenia – lekarz      

I. Zbiórka zawodniczek dnia 10.08.2011 (środa) do godz. 13.00  AWFiS Gdańsk. 80-336 Gdańsk, ul. Kazimierza Górskiego 1.