Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów mł.

Kadra narodowa juniorów mł.

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:           

14 – 17.08.2011  – COS Cetniewo  – konsultacja szkoleniowa
18 – 21.08.2011  – COS Cetniewo  – turniej międzypaństwowy
22 lub 25.07.2011  – COMS/Warszawa – okresowe badania lekarskie –dotyczy zawodników ze składu podstawowego nieposiadających ważnych OBL


1. Adam Morawski  – MUKS Czarni Regimin   – SMS
2. Paweł Genda   – MGTS Siódemka Ozimek – SMS
3. Jakub Malczewski  – LKS Kęsowo              – SMS
4. Krzysztof Misiejuk  – MKS MOS Wrocław    – SMS
5. Maciej Gębala   – UKS KAR-DO Gdynia     – SMS
6. Wojciech Prymulewicz – MUKS Czarni Regimin – SMS
7. Mateusz Styrna   – PMOS Busko Zdrój
8. Damian Karpiński – MKS MOS Wrocław
9. Mateusz Kornecki – KSSPR Końskie
10. Bartosz Sękowski – KSSPR Końskie
11. Marcin Stefaniec – KS Vive Targi Kielce
12. Tomasz Fugiel – KS Vive Targi Kielce
13. Jakub Fidyt – UKS Siódemka Chełmek
14. Tymoteusz Piątek – KS NMC Powen Zabrze
15. Filip Jastrząb – PMOS Busko Zdrój
16. Ignacy Bąk  – MOSiR Mysłowice
17. Jakub Olszewski – SPR Wisła Płock
18. Rafał Staniszewski – SPR Wisła Płock
19. Maciej Tokaj – SPR Wisła Płock
20. Dawid Maleszak  – KSSPR Końskie
21. Michał Potoczny – UKS Bellator Ryjewo


Zawodnicy rezerwowi:
1. Mateusz Pacała  – MKS Nielba Wągrowiec – SMS
2. Patryk Plaszczak – UKS Siódemka Chełmek- SMS
3. Daniel Bartłomiejczyk – UKS Dziewiątka Legnica- SMS
4. Emilian Kolendo – UKS Bacieczki Białystok- SMS
5. Rafał Krupa – SPR BRW Stal Mielec – SMS
6. Adam Ciosek  – KS Gwardia Opole – SMS
7. Jakub Kowalik – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
8. Marcin Szopa  – UKS Kusy Kraków
9. Filip Surosz – UKS Victoria Tomaszów Maz.
10. Paweł Andrzejewski – UKS KAR-DO Gdynia
11. Michał Piesza – AZS AWF Gorzów Wlkp.


 Kadra szkoleniowa:
     Leszek Biernacki  – trener główny
     Rafał Bernacki  – trener współpracujący
     Grzegorz Czapla   – trener współpracujący    
     Kot Tomasz  – fizjoterapeuta
     Andrzej Kaczorowski  – statystyk


I. Zbiórka zawodników: dnia 14.08.2011 (niedziela) do godz. 14.30 w hali dworca PKP Gdynia Główna, skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do COS OPO Cetniewo; ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.
II. Zawodnicy nieposiadający ważnych badań lekarskich (potwierdzonych w COMS Warszawa) winni je wykonać w dniu 22 lub 25.07.2011 w COMS Warszawa ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”.
III. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.