Strona główna | Szkolenia | Warsztaty trenerskie w Gdańsku

Warsztaty trenerskie w Gdańsku

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, we współpracy z Europejską Federacją Piłki Ręcznej EHF zapraszają na bezpłatne warsztaty trenerskie „Kształtowanie sprawności wszechstronnej oraz doskonalenie techniki i taktyki gry w ataku szybkim i pozycyjnym na poziomie szkolenia młodzieżowego”.

Wykładowcami części teoretycznej będą:

– dr Wolfgang Pollany – lektor EHF

– Wojciech Nowiński – AWFiS Gdańsk

W części praktycznej pokazowe elementy treningu będą prezentowane przez uczestniczki Eurocampu EHF.

Warsztaty odbędą się 13.08.2011 r. (sobota) w AWFiS – Gdańsk ul. Kazimierza Górskiego 1, w godzinach od 10:00 do 16:30.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie imiennego zgłoszenia na adres poczty elektronicznej: marzab@awf.gda.pl.

Wykłady dr Pollanego będą tłumaczone na język polski. Organizatorzy warsztatów nie pokrywają kosztów dojazdu. Warsztaty adresowane są do trenerów, instruktorów, sędziów oraz nauczycieli wychowania fizycznego zajmujących się piłka ręczną.

Uczestnicy warsztatów otrzymają Certyfikaty Uczestnictwa EHF.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 10-20.08.2011 r. na obiektach AWFiS w Gdańsku odbędzie się międzynarodowe zgrupowanie szkoleniowe juniorek. Program zgrupowania zawiera pokazowe lekcje treningowe z zakresu kształtowania sprawności wszechstronnej oraz techniki i taktyki gry. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli i trenerów do uczestnictwa i obserwacji zajęć prowadzonych przez trenera EHF i polskich czołowych szkoleniowców.

Zaproszenie na warsztaty (plik PDF).