Strona główna | ZPRP | Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

 

Trener główny Andrzej Niewrzawa powołał niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1992 r. i mł.) na cykl akcji szkoleniowych w Spale, Cetniewie, Hiszpanii, Gliwicach, Warszawie oraz na MME w Holandii.

24 – 30.06.2011  – COS Spała – zgrupowanie szkoleniowe

05 – 13.07.2011  – COS Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe

14 – 17.07.2011  – Vigo/Hiszpania – turniej międzypaństwowy

22 – 28.07.2011 – Gliwice – konsultacja szkoleniowa i mecze międzypaństwowe

01 – 02.08.2011  – Warszawa – konsultacja szkoleniowa

03 – 14.08.2011  – Holandia – Młodzieżowe Mistrzostwa Europy

1. Fierka Alicja – AZS AWFiS Gdańsk – SMS

2. Grobelska Dominika – MKS Kusy Szczecin – SMS

3. Pieniowska Agnieszka – KPR Ruch Chorzów – SMS

4. Montowska Dominika – KPR Ruch Chorzów – SMS

5. Galińska Emilia – UKS Łukovia Łuków – SMS

6. Wawrzynkowska Marta – KS Polonia Kępno – SMS     

7. Mączka Anna – MKS Piast Głogów – SMS

8. Mączka Małgorzata – MKS Piast Głogów – SMS

9. Sudrawska Daria – KS Sosnica Gliwice – SMS

10. Zych Aleksandra – MKS Victoria Świebodzice – SMS

11. Matuszczyk Sylwia – MTS Żory

12. Wata Klaudia – MKS Truso Elbląg

13. Drabik Joanna – KSS Kielce

14. Andrzejewska Ewa – KS Vistal Łączpol Gdynia

15. Gadzina Joanna – MKS Olimpia Nowy Sącz

16. Królikowska Patrycja – CHKS Łódź

17. Kopertowska Monika – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.

18. Piechnik Paulina – AZS WSKFiT Pruszków

19. Wasiak Agata – UKS Dąbrówka Gniezno

Zawodniczki rezerwowe:

1. Jałoszewska Agnieszka – UKS Orlik Reszel – SMS

2. Michalak Martyna – MKS Victoria Świebodzice – SMS

3. Sagała Karolina – KS Sośnica Gliwice – SMS

4. Truszkowska Paulina – AZS AWFiS Gdańsk – SMS

5. Olszowa Karolina – KSS Kielce

6. Syncerz Honorata – KSS Kielce

7. Płaczek Adrianna – MKS Kusy Szczecin

8. Skonieczna Aneta – MKS Sambor Tczew

Kadra szkoleniowa:

Niewrzawa Andrzej – trener główny

Wójcik  Andrzej – trener współpracujący

Demko Krzysztof – fizjoterapeuta

Kulicki Tomasz – fizjoterapeuta

Popowicz Tomasz – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek: dnia 24.06.2011 (piątek) do godz. 12.00 COS Spała, Al. Mościckiego 6; 97-215 Inowłódz.

II. Terminy i miejsca spotkań zawodniczek na kolejne zgrupowania poda trener główny kadry Andrzej Niewrzawa po zakończeniu zgrupowania w Spale.