Strona główna | ZPRP | Lista akred. na mecz Polska – Portugalia

Lista akred. na mecz Polska – Portugalia

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę osób akredytowanych na spotkanie Polska – Portugalia, w ramach eliminacji do ME 2012, które 12 czerwca odbędzie się w Poznaniu.

Odbiór akredytacji w dniu meczu od godz. 13:00, w wyznaczonym punkcie hali Arena, po okazaniu legitymacji prasowych.

   

Prasa:

1. Nawrot Radosław – Gazeta Wyborcza

2. Leśniowski Piotr – Gazeta Wyborcza

3. Nosal Bartosz – Sport.pl

4. Dias Edite – FAP

5. Reis Alexandre – FAP

6. Grupa Andrzej – Interia.pl

7. Henszel Maciej – Przegląd Sportowy

8. Djaczenko Józef – Inf. Sam. Aglomeracji Poznańskiej

9. Cid Pedro – FAP

10. Pałuba Jacek – Głos Wielkopolski

11. Szwajkowski Tomasz – Epoznan.pl

12. Czechowski Łukasz – Sportowefakty.pl

13. Starosta Natalia – Sportowefakty.pl

14. Wolanowska Patrycja – Ultrasport.pl

15. Wąsowicz Rafał – Echo Miasta Poznań

16. Kaczyński Krzysztof – Wielkopolskisport.pl

17. Henszel Weronika – Fakt

18. Zawołowicz Waldemar – Fakt

19. Pawlicki Marcin – PAP

20. Czajkowski Piotr – Handball-Polska.pl

21. Czekalska Beata – Handball.pl

22. Kubiak Zenon – Moje Miasto Poznań

23. Kuczyński Andrzej – Sport

24. Stempniowska Ewa – Niezależny Miesięcznik Studentów SGH

25. Salva Leszek – Interia.pl

26. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

27. Bednarek Daniel – Onet.pl

28. Demusiak Wojciech – Onet.pl

Foto / Radio / TV:

1. Jastrzębowski Adam – AFS Foto Olimpik

2. Modliński Przemysław – Radio Merkury

3. Milczewski Zenon – TVP Poznań

4. Oryl-Stroińska Beata – TVP Poznań

5.Kubiak Małgorzata – TVP Poznań

6. Szyszka Krzysztof – TVP Poznań (operator)

7. Filipiak Anna – AF Photojournalist.pl

8. Podgórski Andrzej – Wiadomosci24.pl

9. Kaczmarczyk Jakub – AF Pressfocus

10. Skrzypek Piotr – Polskapresse

11. Ogrodowczyk Łukasz – Gazeta Wyborcza

12. Kwiatek Krzysztof – Sportklub TV

13. Jankowski Bartosz – Rzeczpospolita

14. Łyjak Tobiasz – Fotohandball.pl

15. Zakrzewski Marek – Echo Miasta Poznań

16. Haznar Łukasz – Sporotwefakty.pl

17. Borowicz Łukasz – Ultrasport.pl

18. Hałasik Grzegorz – Radio Merkury

19. Ratajczak Krzysztof – Radio Merkury

20. Szpakowski AMciej – AF BE&W

21. Siewior Szymon – Głos Wielkopolski TV (operator)

22. Kleszcz Jerzy – Fakt

23. Plewczyńska Katarzyna – AF Fotostyk

24. Zalewska Agnieszka – Studenckie Radio Afera Poznań

25. Jaskółka Paweł – AF Reporter

26. Ciereszko Adam – PAP

27. Dzięcioł Ewelina – Moja Gazeta Regionalna

28. Struszyńska Magdalena – Handball.pl

29. Dopierała Mateusz – Handball.pl

30. Kuźniewski Mateusz – TV WTK Poznań

31. Adamczyk Łukasz – Czwórka Polskie Radio

32. Szyszka Przemysław – Super Express

33. Michałowska Sylwia – Orange Sport TV