Strona główna | ZPRP | Lista akredytacyjna na mecz Polska-Dania

Lista akredytacyjna na mecz Polska-Dania

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę osó©b akredytowanych na mecz Polska – Dania, w ramach play-off eliminacji do MŚ 2011, które 4 czerwca odbędzie się w Elblągu.

Odbiór akredytacji w dniu meczu, w wyznaczonym punkcie przy kasach Hali CSB (ul. Grunwaldzka 135) w Elblągu, po okazaniu legitymacji prasowej.

Prasa:

1. Wojtowicz Piotr – Handball.pl

2. Pomorski Michał – Handball.pl

3. Godlewski Paweł – Trójmiasto.pl

4. Rysicki Dawid – Sportel24.pl

5. Bachewicz Krzysztof – Elblagsportowy.pl

6. Wołosz Adam – Elblagsportowy.pl

7. Kolpert Arkadiusz – Dziennik Elbląski

8. Kuczyński Jerzy – Dziennik Elbląski

9. Zając Piotr – Portel.pl

10. Derlukiewicz Piotr – Portel.pl

11. Jarosz Przemysław – 82-300.pl

12. Wesołowski Piotr – Przegląd Sportowy

13. Biegajewski Maciej – Sportowefakty.pl

14. Kuczyński Jerzy – Polska Agencja Prasowa

15. Pytkowska Marta – Orange.pl

16. Napiórkowski Maciej – Handball.pl

17. Laursen Brock Jeppe – Politiken

18. Stilling Finn – Ekstra Bladet

19. Hemmer-Hansen Mikkel – Jyllands Posten

20. Bruun-Mortensen Lars – TV2 DK

21. Kadłubowski Rafał – Info.elblag.pl

22. Kusyk Przemysław – Mlodyelblag.pl

Foto / Radio / TV:

1. Juulsager Jens Jacob – DR Sporten

2. Pedersen Bitsch – Sportxpress

3. Minkiewicz Andrzej – Polskie Radio Olsztyn

4. Lignarski Krzysztof – Handball.pl

5. Warżawa Adam – PAP

6. Jocher Roman – PAP

7. Michał d’Obyrn – Radio Olsztyn

8. Bartosz Wolszczak – Radio Olsztyn

9. Krzysztof Szafryński – Radio Olsztyn (technik)

10. Godlewski Paweł – Trójmiasto.pl

11. Rysicki Marcin – Sportel24.pl

12. Fludra Michał – Gazeta Trójmiejska

13. Biel Ryszard – Dziennik Elbląski

14. Dembińska Anna – Portel.pl

15. Latuszek Katarzyna – 82-300.pl

16. Biczyk Marek – Przegląd Sportowy

17. Fedak Krzysztof – Radio El

18. Jaworski Krzysztof – Radio El

19. Szubartowski Wojciech – Polskie Radio Lublin

20. Kisiel Michał – TVP Olsztyn (operator)

21. Fedak Krzysztof – TVP Olsztyn

22. Detmer Magdalena – TVP Olsztyn

23. Grochala Łukasz  – AF Cyfrasport

24. Keplicz Aleksander – Associated Press