5 maja 2011

Poznaliśmy szeroki skład Biało-czerw.

W czwartek upłynął termin zgłaszania szerokich składów kadr narodowych na mecze play-off o awans do MŚ kobiet 2011 w Brazylii. Tym samym decyzją selekcjonera Kima Rasmussena poznaliśmy 28 nazwisk spośród których wyłoni się ostateczne zestawienie Biało-czerwonych na potyczki z Dunkami. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie odbędzie się 4 czerwca w Elblągu, rewanż osiem dni później w duńskim Randers.

Czy w czerwcu w Elblągu Polki ponownie będą miały powody do radości? /Fot. Łukasz Grochala (AF Cyfrasport)

Za kadencji Rasmussena Polki grały już w Elblagu towarzysko z Chinkami. We wrześniu ubiegłego roku stosunkowo łatwo uporały się z rywalkami 30:21. – Od początku mojej pracy z reprezentacją Polski bardzo cenię sobie elbląską halę i tamtejszych kibiców – mówi trener polskiej kadry. Miałem okazję gościć tu nie tylko na meczu międzynarodowym, ale także na spotkaniu ligowym i jest to chyba na chwilę obecną moja ulubiona hala w waszym kraju. Wiem też że dziewczynom także bardzo dobrze się tu gra, dlatego to nie przypadek, że właśnie tu podejmiemy moje rodaczki… Bardzo liczę na gorący doping, który pomoże nam wywalczeniu korzystnego rezultatu – dodał Duńczyk.

Szeroki skład reprezentacji Polski na mecze fazy play-off eliminacji do MŚ 2011 (plik PDF).

UWAGA! Bilety na spotkanie w Elblągu są już w sprzedaży, można je nabyć za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.pl. Ceny wejściówek to 10 PLN (ulgowe) i 20 PLN (normalne), dostępne są także karnety rodzinne i grupowe. Serdecznie zapraszamy!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest