15 kwietnia 2011

Panie o PGNiG PP zagrają w Pruszkowie!

W dniach 29–30 kwietnia zostanie rozegrany Final Four PGNiG Pucharu Polski kobiet. Turniej odbędzie się w Pruszkowie, w hali miejscowego Znicza. Wezmą w nim udział cztery najlepsze, w tej edycji rozgrywek, zespoły kobiecego szczypiorniaka: KGHM Metraco Zagłębie Lubin, MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski, SPR AZS Pol Lublin oraz Vistal Łączpol Gdynia. Trofeum z zeszłego sezonu broni drużyna z Lublina.

Kto w tym roku będzie się cieszył z pucharowego trofeum? /Fot. Kuba Gucma

Plan turnieju zakłada, że w piątek, 29 kwietnia 2011 roku rozegrane zostaną półfinały. W pierwszym meczu spotkają się o godzinie 16.30 KGHM Metraco Zagłębie Lubin i MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski. W drugim półfinale, który rozpocznie się o godzinie 19.00 zmierzą się SPR AZS Pol Lublin i Vistal Łączpol Gdynia.

W sobotę tj. 30 kwietnia o godzinie 15.00 zostanie rozegrany mecz o trzecie miejsce, w którym spotkają się przegrani półfinałów. Dwie i pół godziny później, a więc o 17.30, w wielkim finale spotkają się dwa najlepsze zespoły turnieju. Stawką meczu, który będzie transmitowany na żywo przez Polsat Sport, będzie PGNiG Puchar Polski 2011.

Hala „Znicz” w Pruszkowie pomieścić może 3 000 widzów, którzy będą mogli zobaczyć zmagania najlepszych, kobiecych zespołów piłki ręcznej zupełnie za darmo. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dodatkowe: w dniu finałów – 30 kwietnia 2011 – wokół hali odbędzie się Piknik Sportowy z okazji Final Four PGNiG Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet 2011.

Plan turnieju Final 4 o PGNiG Puchar Polski kobiet:

Piątek (29.04):

1 półfinał: KGHM Metraco Zagłębie Lubin – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski (godz. 16:30)

2 półfinał: SPR AZS Pol Lublin – Vistal Łączpol Gdynia (godz. 19:00)

Sobota (30.04):

Mecz o 3. miejsce (godz. 15:00)

Finał PGNiG Pucharu Polski kobiet (godz. 17:30)

Uwaga! Procedura dotycząca akredytacji prasowych na ww. imprezę rozpocznie się na początku przyszłego tygodnia, za pośrednictwem organizatora –  KU AZS Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie im. Haliny Konopackiej, stosowna informacja pojawi się również na stronie ZPRP.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest