12 kwietnia 2011

Ostrów Wielkopolski szkoli mistrzów!

„Ostrów Wielkopolski – tu szkolimy mistrzów!” to hasło siódmej edycji kampanii billboardowej Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Jej bohaterami są czterej reprezentanci Polski w piłce ręcznej i ich trenerzy. Prezentacja billboardu odbyła się na początku kwietnia w Sali Kolumnowej ostrowskiego Ratusza.

Bohaterami tegorocznej kampanii promocyjnej miasta są wychowankowie tutejszego Klubu Piłki Ręcznej „Ostrovia”: Marcin i Krzysztof Lijewski, Bartłomiej Jaszka, Bartłomiej Tomczak oraz ich trenerzy Eugeniusz Lijewski i Paweł Rusek.

– Podczas ostatnich mistrzostw komentatorzy telewizyjni wielokrotnie podkreślali, że Ostrów Wielkopolski jest prawdziwym zagłębiem talentów, że tutaj jest kuźnia kadry piłki ręcznej. Wobec tego faktu nie można było przejść obojętnie. Nigdy dotąd nie zdarzyło się, by ćwierć składu kadry narodowej stanowili wychowankowie jednego klubu, którzy na dodatek pochodzą z tego samego miasta. Chcemy docenić naszych sportowców, którzy rozsławiają Ostrów Wielkopolski, ale też mamy nadzieję, że kolejne pokolenia wychowanków KPR Ostrovia będą miały kogo naśladować. Stąd hasło tegorocznej kampanii "Ostrów Wielkopolski – tu szkolimy mistrzów" – mówił rozpoczynając spotkanie Prezydent Jarosław Urbaniak.

– Ostrów Wielkopolski zawsze będzie w moim sercu – mówił  Marcin Lijewski.

– Trzeba stawiać sobie cele i je realizować. Jestem dumny, że Prezydent mojego miasta po raz kolejny chce nas widzieć na plakatch promujących miasto, z których będziemy witać odwiedzających – dodał Bartłomiej Jaszka. 

– Dla mnie to ogromne wydarzenia i niezwykłe przeżycie. Nie wiem jak zareagują koledzy, gdy zobaczą mnie na tym plakacie – mówił Bartłomiej Tomczak.

– To już siódma edycja kampanii promocyjnej Miasta Ostrów Wielkopolski. Sportowcy byli już bohaterami naszych kampanii wizerunkowe, ale to jest ciągle bardzo silna i niezwykle rozpoznawalna marka naszego miasta. Ten billboard jest najbardziej "liczny", bo ma aż sześciu bohaterów, jednak ten rok należał do nich, a my chcemy się chwalić, że w Ostrowie Wielkopolskim wyrastają prawdziwi mistrzowie – podkreśla Ewa Janiszewska, kierownik Referatu  Promocji Miasta w Urzędzie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Dwustronne plakaty tzw. witacze wielkości 2 na 3 metry zawisną w przyszłym tygodniu na wszystkich wylotowych trasach prowadzących do Ostrowa Wielkopolskiego.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest