Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:         

17.04 – 20.04.2011 – Cetniewo – konsultacja szkoleniowa

21.04 – 23.04.2011 – Cetniewo – mecze międzypaństwowe Polska-Francja

1. Morawski Adam – MUKS Czarni Regimin – SMS

2. Genda  Paweł – MGTS Siódemka Ozimek – SMS

3. Malczewski Jakub – LKS Kęsowo – SMS

4. Ciosek Adam – KS Gwardia Opole – SMS

5. Krupa Rafał – SPR BRW Stal Mielec – SMS

6. Misiejuk Krzysztof – MKS MOS Wrocław – SMS

7. Chełmiński Rafał – MKS Jurand Ciechanów – SMS

8. Prymlewicz Wojciech – MUKS Czarni Regimin – SMS

9. Gębala Maciej – UKS KAR-DO Gdynia – SMS

10. Mądro Daniel – UKS Siódemka Chełmek – SMS

11. Jastrząb Filip – PMOS Busko Zdrój

12. Styrna Mateusz – PMOS Busko Zdrój

13. Szopa Marcin – UKS Kusy Kraków

14. Karpiński Damian – MKS MOS Wrocław

15. Kornecki Mateusz – KSSPR Końskie

16. Sękowski Bartosz – KSSPR Końskie

17. Kowalik Jakub – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

18. Stefaniec Marcin – KS Vive Targi Kielce

19. Fugiel Tomasz – KS Vive Targi Kielce

20. Piątek Tymoteusz – KS NMC Powen Zabrze

21. Fidyt Jakub  – UKS Siódemka Chełmek

Zawodnicy rezerwowi:

1. Pacała Mateusz – MKS Nielba Wągrowiec – SMS

2. Kowalski Kamil – MKS Jurand Ciechanów – SMS

3. Plaszczak Patryk – UKS Siódemka Chełmek – SMS

4. Bartłomiejczyk Daniel – UKS Dziewiątka Legnica – SMS

5. Kolendo Emilian – UKS Bacieczki Białystok – SMS

6. Bąkowski Mateusz – MKS Truso Elbląg – SMS

7. Bergandy Marcin – MKS MOS Wrocław – SMS

8. Zygmański Marek – KS CMC Viret Zawiercie

9. Gębala Tomasz – UKS KAR-DO Gdynia

10. Bąk Ignacy – MOSiR Mysłowice

11. Potoczny Michał – UKS Bellator Ryjewo

Kadra szkoleniowa:

Biernacki Leszek – trener główny

Bernacki Rafał – trener współpracujący

Czapla Grzegorz – trener współpracujący           

Kot Tomasz – fizjoterapeuta

Kaczorowski Andrzej – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 17.04.2011 (niedziela) do godz. 16.30, w hali dworca PKP Gdynia Główna, skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Cetniewa.