Strona główna | Szkolenia | Trenuj z Bartłomiejem Jaszką!

Trenuj z Bartłomiejem Jaszką!

 

Już w najbliższy czwartek (31 marca) rozgrywający reprezentacji Polski – Bartłomiej Jaszka, wraz z trenerami "AKADEMII PIŁKI RĘCZNEJ" z Ostrowa Wielkopolskiego , poprowadzi trening dla wszystkich najmłodszych sympatyków szczypiorniaka. APR jest pierwszym w Polsce klubem, który zaprasza na zajęcia piłki ręcznej dzieci urodzone w latach 2001-2005.

Serdecznie zachęcamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w treningu, a ich rodziców i dziadków do dopingowania swoich pociech. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.aprostrow.futbolowo.pl.

Zajęcia odbędą się w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim – ul. Wrocławska 51, w godzinach 16:00-17:30.

– Jest nam niezmiernie miło gościć w Ostrowie Wielkopolskim Bartłomieja Jaszkę, które jako rodowity Ostrowianin, zgodził się objąć Patronatem nasz klub "AKADEMIĘ PIŁKI RĘCZNEJ" Ostrów Wielkopolski  i poprowadzić trening dla dzieci, których największą pasją jest sport i gra w pikę ręczną!!! Bartek jest wzorem do naśladowania dla wszystkich młodych sympatyków szczypiorniaka w naszym kraju, a poprzez ciężką pracę na treningach udowodnił wszystkim, że można osiągnąć sukces w sporcie! Chciałbym serdecznie podziękować mu za to, iż mimo wielu obowiązków w klubie i reprezentacji znalazł czas, aby do nas przyjechać i pomóc w popularyzowaniu piłki ręcznej wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta" – mówi jeden z pomysłodawców akcji Tomasz Szych.