17 marca 2011

Pierwsza rocznica ligi na Żywiecczyźnie!

Już po raz trzeci w tym roku szczypiornistki z Podbeskidzia rozegrają swoje mecze w ramach Podbeskidzkiej Amatorskiej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w hali sportowej w Łękawicy w sobotę, 19 marca. Początek zmagań już o godzinie 9.00!

Ten dzień nie będzie jednak zwyczajny! Akurat 20 marca przypada pierwsza rocznica powstania drużyny piłki ręcznej dziewcząt – Łękawica! A ponieważ była to pierwsza żeńska ekipa na Żywiecczyźnie, stąd też sobotnie zmagania będą odbywać się pod hasłem – "ROCZEK SZCZYPIORNIAKA NA ŻYWIECCZYŹNIE!"

Z okazji pierwszych urodzin rozegrane też zostaną dwa mecze pokazowe! W pierwszym z nich, o godz. 11.00 chłopcy z Siódemki Chełmek zagrają z Ligą Podbeskidzia. Juniorzy Siódemki Chełmek to obecni mistrzowie Małopolski. Z kolei w składzie Ligi Podbeskidzia zagrają chłopcy z kilku podbeskidzkich drużyn. W drugim meczu o godz. 12.40 dziewczęta z Chełmka zagrają przeciwko Żywiecczyźnie, skład ostatniej z wymienionych drużyn stanowić będą gimnazjalistki z kilku ekip z Żywiecczyzny.

Przed, jak i po meczach, pokazowych rozegrane zostaną mecze zaliczane do Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt z udziałem następujących drużyn:

1. Łękawica – PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie

2. Żywiec – Futsal Węgierska Górka

3. Bielsko-Biała – Jeleśnia

4. Twardorzeczka – Łodygowice

5. Jeleśnia – Futsal Węgierska Górka

6. Bielsko-Biała – Twardorzeczka

7. Bielsko-Biała – Żywiec

8. PTG Sokół Międzybrodzie Bialskie – Futsal Węgierska Górka

9. Jeleśnia – Łodygowice

10. Futsal Węgierska Górka – Twardorzeczka

11. Łodygowice – Żywiec

12. Łękawica – Jeleśnia

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest