Strona główna | Szkolenia | Jaszka patronuje Akademii

Jaszka patronuje Akademii

 

Akademia Piłki Ręcznej pod patronatem reprezentanta PolskiBartłomieja Jaszki zaprasza wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w treningach z piłki ręcznej. Nabór do klubu obejmuje dzieci urodzone w latach 2004-2001.


Zajęcia skierowane są zarówno do chłopców i dziewczynek. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (poniedziałek i środa 16.00 – 17.00 ) w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 przy ul. Wrocławskiej 51 w Ostrowie Wielkopolskim. Z miasta wywodzi się pięciu aktualnych reprezentantów Polsk: Marcin i Krzysztof Lijewscy, Bartłomiej Jaszka, Tomasz Rosiński i Bartłomiej Tomczak.

 
Głównym pomysłodawcą utworzenia klubu jest prezes UKS "AKADEMII PIŁKARSKIEJ" OSTRÓW WIELKOPOLSKI – Tomasz Szych. Pod koniec marca trening dla dzieci biorących udział w zajęciach z piłki ręcznej poprowadzi reprezentant Polski w piłce ręcznej – Bartłomiej Jaszka.


Zebranie organizacyjne dla rodziców odbędzie się 11 marca 2011 roku (piątek) o godzinie 16.00 w hali sportowej Gimnazjum Nr 1 przy ul. Wrocławskiej 51.

Piłka ręczna jest dyscypliną sportową, której tradycja w naszym mieście jest bardzo długa. Mamy pięciu reprezentantów Polski w piłce ręcznej, którzy godnie reprezentują nasz kraj na licznych imprezach sportowych – Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy! Stąd pomysł, aby otworzyć nasz klub. W profesjonalny sposób będzie szkolił najmłodsze dzieci, które w przyszłości będą następcami swoich idoli i będą rozsławiać nasze miasto na arenie międzynarodowej. Bardzo dziękuję Bartłomiejowi Jaszce, który zgodził się być twarzą naszego klubu i zachęci dużo dzieci do uprawiania swojej wymarzonej dyscypliny sportowej – mówi Tomasz Szych.
Więcej informacji: e-mail:
bprasowe@ostrow-wielkopolski.um.gov.pl; 603-842-975 ; 62 735 17 13.
;