Strona główna | ZPRP | Lista akredytacyjna na Zieloną Górę

Lista akredytacyjna na Zieloną Górę

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę osób akredytowanych na spotkanie Polska – Słowenia w Zielonej Górze (12.03.2011 r. – godz. 14:30) , w ramach eliminacji do finałów ME 2012.

Odbiór akredytacji w dniu meczu, od godz. 13:00, w wyznaczonym punkcie – przy kasach hali CRS w Zielonej Górze (ul. Sulechowska 41), po okazaniu legitymacji prasowej.

Prasa:

1. Zalokar Peter – Delo DD Slovenija

2. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

3. Piesto Barbara – Tydzień Lubuski

4. Dobrowolska Małgorzata – Polska Agencja Prasowa

5. Konarski Cezary – Gazeta Wyborcza

6. Gąsiewski Wojciech – Sportowa.zgora.pl

7. Wszołek Michał – Radio iGol

8. Maly Bronisław – Radio iGol

9. Sawicki Daniel – Naszemiasto.pl

10. Król Krzysztof – Gość Niedzielny

11. Piotrowski Przemysław – Gazeta Lubuska   

12. Tomasik Andrzej – GW Zielona Góra

13. Chmielarz Kamil – RadioGol.pl

14. Noskowicz Maciej – Polskie Radio Program 1

15. Staniszewski Marek – Polskie Radio Zachód

16. Malinowski Mariusz – Akademickie Radio Index

17. Czekalska Beata – Handball.pl

18. Niećkowiak Filip – Sport.zgora.pl

19. Zawołowicz Waldemar – Fakt

20. Adamczyk Łukasz – Czwórka Polskie Radio

21. Starosta Natalia – Sportowefakty.pl

22. Darowski Łukasz – Sportowefakty.pl

Foto i TV:

1. Milovanovic Ivo – RTV Slovenija

2. Dolinsek Rajko – Radio Slovenija

3. Biczyk Marek – Przegląd Sportowy

4. Stramek Marcin – Tydzień Lubuski

5. Łukaszewski Łukasz – RTV Lubuska

6. Jackowski Jerzy – RTV Lubuska

7. Andrachiewicz Paweł – AF Reporter

8. Grosse Paweł – Sportowa.zgora.pl

9. Jastrzębowski Adam – AFS Olimpik

10. Łyjak Tobiasz – Freelancer

11. Muszyński Lech – Polska Agencja Prasowa

12. Kwiatek Krzysztof – TV Sportklub

13. Kuśnierz Piotr – TV Odra Zielona Góra

14. Sternal Jerzy – TV Odra Zielona Góra (operator)

15. Voytsekhovska Yanina – Freelancer

16. Gawałkiewicz Tomasz – Gazeta Lubuska

17. Rzepiel Sebastian – Gazeta Wyborcza

18. Loch Andrzej – TVP Zielona Góra

19. Krzywicki Marcin – TVP Zielona Góra

20. Struszyńska Magdalena – Handball.pl

21. Sawicki Łukasz – Sport.zgora.pl

22. Niećkowiak Justyna – Sport.zgora.pl (operator)

23. Szyszka Przemysław – Super Express

24. Plewczyńska Katarzyna – AF Cyfrasport

25. Bosiacki Roman – Rzeczpospolita

26. Haznar Łukasz – Sportowefakty.pl

27. na okaziciela – TVP Zielona Góra (operator)