Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn „B” na następujący cykl akcji szkoleniowych:
07 – 09.03.2011  – Wągrowiec  – konsultacja szkoleniowa
10 – 12.03.2010  – Wągrowiec  – turniej międzypaństwowy

Program turnieju:

10.03.2011 Norwegia B – Turcja A 16:00
                 Polska B – Belgia A      18:00

11.03.2011 Norwegia B – Belgia A  16:00
                 Polska B – Turcja A      18:00

12.03.2011 Belgia A – Turcja A      10:00
                 Polska B – Norwegia B  12:00 

  
  1. Kamil Syprzak        – SPR Wisła Płock SA
  2. Adam Twardo         – SPR Wisła Płock SA
  3. Rafał Stachera        – SPR Chrobry Głogów
  4. Łukasz Achruk        – KPR Piotrkowianin Piotrków Tr.
  5.  Marek Szpera        – SPR BRW Stal Mielec
  6. Piotr Adamczak       – MKS Zagłębie Lubin
  7. Adam Babicz           – SPR BRW Stal Mielec
  8. Łukasz Gierak         – MKS Nielba Wągrowiec
  9. Dawid Przysiek       – MKS Nielba Wągrowiec
10. Peret Michał            – MMTS Kwidzyn
11. Kamil Krieger          – MMTS Kwidzyn
12. Damian Kostrzewa   – MMTS Kwidzyn
13. Mateusz Jankowski   – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
14. Paweł Ćwikliński       – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
15. Michał Bartczak        – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
16. Wojciech Gumiński   – MKS Zagłębie Lubin 
17. Paul Bar                  – HBW Balingen (Niemcy)
18. Arthur Giela             – SG Solingen BHC (Niemcy)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

– Krzysztof Szczecina     – KS Vive-Targi Kielce
– Michał Bednarek          – SPR Chrobry Głogów
– Michał Wysokiński        – SPR Chrobry Głogów
– Sebastian Sokołowski   – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
– Mateusz Kopyciński      – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
– Bartosz Witkowski        – MKS Nielba Wągrowiec
– Przemysław Krajewski  – MKS Nielba Wągrowiec
– Rafał Przybylski           – MKS Nielba Wągrowiec
– Mateusz Przybylski       – KS AZS AWF Gorzów Wlkp.
– Dariusz Rosiek             – MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:

– Leszek Biernacki  – trener główny
– Jarosław Cieślikowski – trener
– Vangielis Karpatsopoulos – lekarz
– Andrzej Gąsiorek  – fizjoterapeuta
– Andrzej Kaczorowski   – statystyk
 
I. Zbiórka zawodników: dnia 07.03.2011 (poniedziałek) do godz. 20:00 w hotelu „Pietrak”; ul.Kościuszki 47; 62-100 Wągrowiec.