Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje szeroki skład zawodników kadry narodowej mężczyzn z którego zostanie wyłoniona reprezentacja na następujący cykl akcji szkoleniowych:


06 – 08.03.2011   – Zielona Góra         konsultacja szkoleniowa
      
09.03.2011          – Słowenia              ME mecz kwalifikacyjny Słowenia-Polska

10 – 11.03.2011   – Zielona Góra         konsultacja szkoleniowa
      
12.03.2011          – Zielona Góra         ME mecz kwalifikacyjny Polska-Słowenia


 1. Mariusz Jurasik   – KS Vive  Targi Kielce
 2. Michał Jurecki     – KS Vive  Targi Kielce
 3. Tomasz Rosiński   – KS Vive  Targi Kielce
 4. Patryk Kuchczyński   – KS Vive  Targi Kielce
 5. Piotr Grabarczyk    – KS Vive  Targi Kielce
 6. Mateusz Zaremba   – KS Vive  Targi Kielce
 7. Rafał Gliński    – KS Vive  Targi Kielce
 8. Mateusz Jachlewski   – KS Vive  Targi Kielce
 9. Daniel Żółtak    – KS Vive  Targi Kielce
10. Robert Orzechowski    – MMTS Kwidzyn
11. Damian Kostrzewa   – MMTS Kwidzyn
12. Adam Malcher    – MKS Zagłębie Lubin
13. Bartłomiej Tomczak    – MKS Zagłębie Lubin
14. Piotr Wyszomirski   – KS Azoty Puławy
15. Piotr Chrapkowski   – SPR Wisła Płock SA
16. Kamil Syprzak    – SPR Wisła Płock SA
17. Adam Twardo    – SPR Wisła Płock SA
18. Marcin Wichary   – SPR Wisła Płock SA
19. Łukasz Janyst    – SPR BRW Stal Mielec
20. Mariusz Jurkiewicz   – Renovalia Ciudad Real
21. Karol Bielecki     – Rhein-Neckar Loewen
22. Grzegorz Tkaczyk   – Rhein-Neckar Loewen
23. Marcin Lijewski   – HSV Hamburg
24. Krzysztof Lijewski   – HSV Hamburg   
25. Artur Siódmiak   – TuS N-Luebbecke GmbH
26. Tomasz Tłuczyński   – TuS N-Luebbecke GmbH
27. Bartłomiej Jaszka   – Fuesche Berlin
28. Bartosz Jurecki   – S.C. Magdeburg

Kadra szkoleniowa:
– Bogdan Wenta          – trener główny
– Daniel Waszkiewicz   – trener współpracujący
– Damian Wleklak        – trener współpracujący
– Maciej Nowak            – lekarz
– Jerzy Buczak            – fizjoterapeuta
– Krzysztof Rudomina   – fizjoterapeuta
– Piotr Zembrzuski       – statystyk
                  
I.
Skład podstawowy (16 zawodników) zostanie podany przez trenera głównego o czym zostaną powiadomione kluby do dnia 02.03.2011.

II.  Zbiórka zawodników dnia 06.03.2011 r. (niedziela)  do godz. 19.00 w Hotelu  Amadeus; ul. Jedności 87a; 65-018 Zielona Góra.