7 lutego 2011

Debiut Urosa Zormana

W niedzielę doszło do spotkania na szczycie PGNiG Superligi mężczyzn, w meczu dwóch najlepszych drużyn poprzedniego sezonu Vive Targi Kielce pokonało MMTS Kwidzyn 38:23. Wydarzeniem wieczoru był debiut w ekipie Mistrzów Polski Słoweńca Urosa Zormana, wielokrotnego reprezentanta swojego kraju, uznawanego za jednego z najlepszych środkowych rozgrywających świata. – Dziękuję wszystkim za wspaniałe przyjęcie – mówił po meczu zawodnik.

Doświadczony rozgrywający zagrał w niedzielnym pojedynku prawie pół godziny. Od początku spotkania był owacyjnie witany przez kielecką publiczność. – Chciałbym podziękować kibicom za wspaniałe przyjęcie i trenerowi za to, że dał mi tyle minut na boisku. Jestem też wdzięczny swoim kolegom z zespołu, że tak bardzo pomagają mi wprowadzić się do drużyny – mówił po meczu Słoweniec.

Nowy nabytek Kielczan zdobył trzy gole i miał aż dziewięć asyst, co skutkowało nagrodą dla najlepszego zawodnika niedzielnego hitu. – Nie znam polskiej ligi, ale wiem, że w każdym meczu musimy wkładać 100 procent zaangażowania, bo mecze same się nie wygrają. To, że dzisiaj wysoko zwyciężyliśmy, o niczym nie świadczy – dodał Zorman.

/Fot. vivetargi.pl

Źródło: inf. własna/sportowefakty.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest