27 stycznia 2011

Kadra trenowała w Kristianstad Arena

O godzinie 13:00 reprezentacja Polski odbyła pierwszy, po przyjeździe do Kristianstad, trening. Wcześniej zawodnicy mieli zajęcia wideo, podczas których omawiana była taktyka na piątkowy mecz z Węgrami. Jak powiedział lekarz kadry dr Maciej Nowak, pełna szesnastka kadrowiczów powinna być jutro gotowa do gry.

/Fot. Marek Biczyk

– W zasadzie wszyscy chłopcy są mocno poobijani, walczą resztkami sił, nastroje są jednak bojowe – zapewnił Nowak. Podziębieni są Marcin Lijewski i Bartek Jurecki, z kolei Grzesiek Tkaczyk i Tomek Tłuczyński mają lekkie kłopoty zdrowotne, ale nie są one na tyle groźne żeby miały ich wykluczyć z jutrzejszego spotkania – podsumował.

Trening odbył się na hali Kristianstad Arena mogącej pomieścić 4500 widzów. To właśnie tam Biało-czerwoni zagrają jutro z Madziarami. Po meczu Polaków na parkiet wyjdą zespoły Danii i Hiszpanii, które walczyć będą o awans do wielkiego finału MŚ 2011. Na początku dzisiejszych zajęć trenerzy Wenta i Waszkiewicz zaordynowali szybki rozruch, następnie grę w piłkę nożną. Po około 20 minutach przyszła pora na szlifowanie taktyki i zagrywek po kątem piątkowego meczu.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest