Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następującą akcję szkoleniową:      

1 – 12.02.2011- Cetniewo- zgrupowanie szkoleniowe:

Morawski Adam- MUKS Czarni Regimin- SMS

Genda Paweł- MGTS Siódemka Ozimek- SMS

Malczewski Jakub- LKS Kęsowo- SMS

Kowalski Kamil- MKS Jurand Ciechanów- SMS

Pacała Mateusz- MKS Nielba Wągrowiec- SMS

Jastrząb Filip- PMOS Busko Zdrój

Styrna Mateusz- PMOS Busko Zdrój

Szopa Marcin- UKS Kusy Kraków

Karpiński Damian- MKS MOS Wrocław

Potoczny Michał- UKS Bellator Ryjewo

Bąk Ignacy- MOSiR Mysłowice

Wojciechowski Lukas- MTVD Koln/Niemcy

1 – 6.02.2011- Cetniewo- zgrupowanie szkoleniowe:

Plaszczak Patryk- UKS Siódemka Chełmek- SMS

Misiejuk Krzysztof- MKS MOS Wrocław- SMS

Chełmiński Rafał- MKS Jurand Ciechanów- SMS

Prymlewicz Wojciech- MUKS Czarni Regimin- SMS

Staniszewski Rafał- SKF Wisła Płock

Ziółkowski Patryk- SKF Wisła Płock

Bielec Krzysztof- UKS KAR-DO Gdynia

Babieracki Mateusz- UKS Iskra Bydgoszcz

Piesza Michał- AZS AWF Gorzów Wielkopolski

6 – 12.02.2011- Cetniewo- zgrupowanie szkoleniowe:

Kornecki Mateusz- KSSPR Końskie

Sękowski Bartosz- KSSPR Końskie

Gębala Maciej- UKS KAR-DO Gdynia

Kowalik Jakub- MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Surosz Filip- UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki

Jasiński Jędrzej- TS Zew Swiebodzin

Fugiel Tomasz- KS Vive Targi Kielce

Piątek Tymoteusz- KS NMC Powen Zabrze

Lidyt Jakub- UKS Siódemka Chełmek

Zawodnicy rezerwowi:

Krupa Rafał- SPR BRW Stal Mielec- SMS

Ciosek Adam- KS Gwardia Opole- SMS

Bartłomiejczyk Daniel- UKS Dziewiątka Legnica- SMS

Kolendo Emilian- UKS Bacieczki Białystok- SMS

Stefanie Marcin- KS Vive Targi Kielce

Andrzejewski Paweł- UKS KAR-DO Gdynia

Zygmański Marek- KS CMC Viret Zawiercie

Jaśkowski Marcin- AZS AWF Gorzów Wielkopolski

Mądro Daniel- UKS Siódemka Chełmek

Gębala Tomasz- UKS KAR-DO Gdynia

Broda Paweł- MKS Truso Elbląg

Kadra szkoleniowa:

Biernacki Leszek- trener główny

Bernacki Rafał- trener współpracujący

Pilch Marcin- trener współpracujący (w terminie 1-6.02.2011)

Czapla Grzegorz- trener współpracujący (w terminie 6-12.02.2011)

Kot Tomasz- fizjoterapeuta

Kaczorowski Andrzej- statystyk

1. Zbiórka zawodników (numery 1-22) dnia 1.02.2011 (wtorek) do godz. 14.00 w hali dworca PKP Gdynia Główna, skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Cetniewa.

2. Zbiórka zawodników (numery 23-30) dnia 6.02.2011 (niedziela) do godz. 14.00 w hali dworca PKP Gdynia Główna, skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Cetniewa.