16 stycznia 2011

Czas na dzień przerwy

W dniu dzisiejszym Polacy odpoczywają, oczywiście jeżeli chodzi o rozgrywane spotkania. O godzinie 11:00 odbyły się zajęcia „video”, czyli analiza własnych błędów oraz gry najbliższego przeciwnika – zespołu Chile. Na godz. 14:00 zaplanowano trening w hali Scandinavium Arena.

Zajęcia będą nieco dłuższe niż wszystkie poprzednie z dwóch powodów. Po pierwsze nasza drużyna nie gra dziś meczu, po drugie Szwedzi zrezygnowali ze swojego treningu, dzięki czemu Polacy mają halę tylko do swojej dyspozycji przez dodatkową godzinę. W planach był też krótki spacer, ale pogoda nie dopisuje, co zniweczyło te zamierzenia. Co prawda temperatura jest dodatnia, ale stale pada deszcz, a do tego dochodzi bardzo mocny wiatr.

Nastroje w drużynie po wczorajszym, niezbyt udanym, ale co najważniejsze zwycięskim meczu z Argentyną nieco się poprawiły. – Najważniejsze, że mamy kolejne dwa punkty. Nie ma sensu rozpamiętywać dnia wczorajszego, liczy się tylko to co przed nami. Teraz musimy wyeliminować błędy i zagrać zdecydowanie lepiej przeciw Chile – mówi Marcin Lijewski.

Dzisiaj Polacy będą trenować dłużej niż zwykle /Fot. Marek Biczyk      

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest