12 stycznia 2011

Biało-czerwoni już w Goeteborgu!

Reprezentacja Polski dotarła już do Goeteborga, podróż z Warszawy przebiegła bez żadnych zakłóceń. W chwilę po przyjeździe do hotelu Quality Inn kadrowicze spotkali się na posiłku, a następnie każdy dostał trochę czasu do swojej prywatnej dyspozycji. Na godz. 19:00 zaplanowano trening w hali przylegającej do Scandinavium Arena, gdzie już w piątek Biało-czerwoni zmierzą się ze Słowacją w swym pierwszym meczu MŚ 2011.

Kadrowicze wylecieli do Goeteborga przed południem, po przesiadce w Kopenhadze, na miejscu zameldowali się tuż przed godziną 15:00. Po około półgodzinnej podróży autokarem ekipa dotarła do hotelu Quality Inn, położonego nieopodal miejscowego portu. Po obiedzie, każdy dostał trochę czasu wolnego. Na 18:20 zaplanowano wyjazd na wspomniane wieczorne zajęcia, potrwają one około półtorej godziny. Nikt w ekipie nie narzeka na poważniejsze kłopoty zdrowotne, jedynie kilku zawodników jest lekko podziębionych, ale jak zapewnił lekarz kadry dr Maciej Nowak wszyscy będą gotowi na piątkowe spotkanie z naszymi południowymi sąsiadami.

Z grupowych rywali Polaków w hotelu zameldowali się jak dotąd jedynie Argentyńczycy i Chilijczycy ale już niebawem powinni dołączyć do nich Koreańczycy oraz Słowacy.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest