Strona główna | ZPRP | Lista akredytacyjna na mecz w Z.Górze

Lista akredytacyjna na mecz w Z.Górze

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaję listę osób akredytowanych na mecz kadry narodowej mężczyzn Polska-Rumunia, który odbędzie się 18.12.2010 (godz. 17:30) w Zielonej Górze.

Akredytacje będzie można odebrać w dniu meczu (od godz. 15:30), po okazaniu legitymacji prasowej,  w wyznaczonym punkcie przy kasach hali:

– MOSiR-CRS – ul. Sulechowska 41, Zielona Góra.

Prasa:

Zawołowicz Waldemar – Fakt

Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

Wszołek Michał – iGol.pl

Mały Bronisław – iGol.pl

Kapica Daniel – NiceSport.pl

Dobrowolska Małgorzata – PAP

Sawicki Daniel – Nasze miasto.pl

Darowski Łukasz – Sportowefakty.pl

Starosta Natalia – Sportowefakty.pl

Howis Mateusz – Radio Eska Zielona Góra

Staniszewski Marek – Polskie Radio Zachód

Nietopiel Aleksandra – Radio Plus Zielona Góra

Malinowski Mariusz – Akademickie Radio Index

Noskowicz Maciej – Polskie Radio Zachód

Piotrowski Przemysław – Gazeta Lubuska

Konarski Cezary – Gazeta Wyborcza

Der Agnieszka – RMF Maxxx

Wojtowicz Piotr – Handball.pl

Czekalska Beata – Handball.pl

Borowicz Łukasz – Ultrasport.pl

Taciak Tomasz – Ultrasport.pl

Glanowski Kamil – Sport

Barański Krzysztof – Zielonagora24.tv

Foto:

Jastrzębowski Adam – Foto Olimpik

Haznar Łukasz – Sportowefakty.pl

Kuśnierz Piotr – TV Odra Zielona Góra

Sternal Jerzy – TV Odra Zielona Góra [Operator]

Purowski Marcin – Sport.zgora.pl

Sawicki Łukasz – Sport.zgora.pl

Niećkowiak Justyna – Sport.zgora.pl [Operator]

Pączkowska Krystyna – Przegląd Sportowy

Poprawski Ryszard – Gazeta Lubuska

Rzepiel Sebastian – Gazeta Wyborcza

Kopacz Agnieszka – Orange Sport TV

Marczuk Sylwia – Orange Sport TV

Borowski Sebastian – AF NewsPix

Loch Andrzej – TVP Zielona Góra

Krzywicki Marcin – TVP Zielona Góra

Struszyńska Magdalena – Handball.pl

Sadowski Bartłomiej – Rzeczpospolita

Plewczyńska Katarzyna – AF Cyfrasport

Piasecki Jakub – AF Cyfrasport

Barczyk Norbert – Sport

Szpakowski Maciej – AF BE&W

Andrachiewicz Paweł – Freelancer

Kulczyński Maciej – Super Express

Ptak Patryk – Vivetargi.pl

Papaj Paweł – Vivetargi.pl

Łukaszewski Łukasz – Regionalna Telewizja Lubuska

Jackowski Jerzy – Regionalna Telewizja Lubuska [Operator]

Szatkowski Grzegorz – Zielonagora24.tv

Na okaziciela:

Orange Sport TV – Operator

TVP Zielona Góra – Operator