9 grudnia 2010

Firma 'Riham’ setnym sponsorem Kielczan

Klub Vive Targi Kielce pozyskał kolejnego sponsora. Firma Riham, reprezentowana na specjalnej konferencji prasowej przez Ali Kassema Ahmeda,  zajmuje się produkcją wody mineralnej oraz innych napojów. Jest to już setny, a zarazem największy sponsor aktualnych Mistrzów Polski.

 

Podczas konferencji, jako pierwszy głos zabrał wiceprezes Marian Urban, który mówił o rozwoju klubu. – Prezes Servaas mówi, że to najlepszy rok dla klubu, ale najlepsze lata jeszcze przyjdą, strategia rozwoju jest rozbudowana. Jedna to małe firmy, zrzeszone, które razem współpracują w Klubie 100. Propagujemy projekty biznesowe, poszerzamy grono sponsorów, identyfikujemy się z regionem. Stąd jesteśmy i chcemy działać dla jego rozwoju.

Następnie przemawiał wiceprezes Tadeusz Dziedzic, który reprezentował dziś również Klub 100. – Dziś do grona członków Klubu 100 dołącza setna firma, ale na pewno nie zamykamy tej instytucji. Będziemy nadal szukać i współpracować z kolejnymi chętnymi. Ważne dla instytucji Klubu 100 było przyznanie ostatnio nagrody Skrzydła 2010.

Wreszcie głos zabrał Prezes Klubu Bertus Servaas: – Podpiszemy dziś umowę z firmą Riham. Ali Kassem Ahmed jest moim klientem od 9, 10 lat. Próbowaliśmy już 5 lat przekonywać go, razem z moim przyjacielem, Khaledem do sponsoringu. Kiedyś widział w grze Michała Jureckiego, powiedział że jeśli trafi do Kielc, to on będzie sponsorował nasz klub. I tak się stało, pamiętałem jego słowa, stąd znów zaczęliśmy rozmowy. Będziemy również wysyłać trenerów do Ugandy, gdzie chcemy popularyzować piłkę ręczna, razem z firmą Riham.

Khaled Abu Ayyash, który przedstawił w imieniu Ali Kassema Ahmeda przyczynę jego inwestycji w Klub mówił: – Prezes Servaas długo namawiał mnie na tą inwestycję. Byłem dwa razy w Kielcach na meczu i bardzo m się podobało to co się tutaj dzieje. Liczba dzieci na trybunach, cała oprawa i wygląd widowiska. Chcę pomóc w budowie bardzo silnego klubu na skalę Europejską.

– To jest bardzo ważny dzień dla klubu. Prowadziliśmy rozmowy z tym sponsorem od półtora roku, nareszcie się udało! Jestem bardzo szczęśliwy, bo to otwiera przed nami jeszcze większe perspektywy, pozwala stawiać jeszcze wyższe cele". Logo firmy Riham znajdzie się z tyłu koszulek zawodników, pod nazwiskiem. Na pytanie dziennikarzy o pozycję firmy jako sponsora, prezes Servaas odpowiedział krótko, ale wymownie: – Będzie ona sponsorem numer jeden.

Firma Riham zajmuje się produkcją wody mineralnej i innych napojów. O tym jak duży to sponsor mogą świadczyć liczby. Firma produkuje 250 tysięcy butelek wody dziennie. Teraz zamierza wejść na rynki Europy, wpierw Niemiecki. Obecnie działa w Afryce i Azji.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest