26 listopada 2010

Kontuzja Justyny Jurkowskiej

Niestety potwierdziły się obawy sztabu medycznego polskiej reprezentacji, bramkarka Justyna Jurkowska nie wystąpi w meczach towarzyskich z Turcją, co gorsza nie będzie ona także zdolna do gry podczas turnieju preeliminacyjnego do MŚ 2011, który już w środę rozpoczyna się w Lublinie. Zawodniczce SPR Lublin odnowiła się kontuzja lewego kolana.

– Wróciłam do Lublina. Jest mi bardzo przykro, bo reprezentacja ma dla mnie ogromną wartość, a gra przed lubelską publicznością miałaby dla mnie dodatkowy smaczek. Będę wspierać z trybun moje koleżanki i trzymać  za nie mocno kciuki, w szczególności za bramkarki – powiedziała w rozmowie z portalem Handball.pl kapitan kadry narodowej, która w poniedziałek przejdzie badanie USG, a dzień później rezonans kolana.

Jest to już trzecia, po Aleksandrze Jędrzejczyk i Karolinie Kudłacz, zawodniczka reprezentacji Polski, która wypadła ze składu z powodu urazu. Z wymienionej trójki jedynie popularna 'Kudi’ ma jeszcze minimalne szanse na grę w Lublinie – jej losy zdecydują się we wtorek, po zdjęciu opatrunku gipsowego.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest