Strona główna | ZPRP | Lista akred. na mecze kadry nar. kobiet

Lista akred. na mecze kadry nar. kobiet

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłasza listę osób akredytowanych na mecze towarzyskie kadry narodowej kobiet Polska-Turcja  (27.11 i 28.11 – Mielec) oraz na turniej preeliminacyjny do MŚ 2011, który w dniach 01-05 grudnia rozegrany zostanie w Lublinie.

Odbiór akredytacji w dniach rozgrywania spotkań w oznakowanym punkcie Hali MOSiR w Mielcu (ul. Solskiego 1) oraz Hali Globus w Lublinie (ul. Kazimierza Wielkiego 8), po okazaniu legitymacji prasowych.

Prasa:

  1. Krzyżanowska Olga – Handball.pl
  2. Pomorski Michał – Handball.pl
  3. Wojtowicz Piotr – Handball.pl
  4. Wesołowski Piotr – Przegląd Sportowy
  5. Bluj Marek – PAP
  6. Szwabe Andrzej – PAP
  7. Basiński Krzysztof – Nowy Tydzień
  8. Nowacki Krzysztof – Kurier Lubelski
  9. Kozioł Kamil – Dziennik Wschodni
  10. Gładysiewicz Łukasz – Dziennik Wschodni
  11. Czępiński Jarosław – Dziennik Wschodni  
  12. Godlewski Paweł – Trojmiasto.pl
  13. Pioś Kamil – lubelski.sport24.pl
  14. Polak Mariusz – Sport
  15. Śledziona Leszek – Extra Mielec
  16. Masierak Dominik – GW Lublin
  17. Pawłat Wiesław – GW Lublin
  18. Barleska Luiza – hej.mielec.pl
  19. Herda Krzysztof – reczna.mielec.pl
  20. Cynkier Przemysław – hej.mielec.pl
  21. Maciuszczak Tomasz – Radio TOK FM
  22. Pacewicz Wojciech – PAP
  23. Czarnota Tomasz – SportoweFakty.pl
  24. Patyra Paweł – SportoweFakty.pl
  25. Ziobro Kamila – SportoweFakty.pl

Foto:

  1. Tarnowska Joanna – Nowiny Podkarpackie
  2. Wacławik Ewa – Freelancer
  3. Lignarski Krzysztof – Handball.pl
  4. Kaczanowski Łukasz – Nowy Tydzień
  5. Wiśniewski Karol – Kurier Lubelski
  6. Burdzanowska Iwona – GW Lublin
  7. Michalski Piotr – GW Lublin
  8. Kaczanowski Maciej – Dziennik Wschodni
  9. Topolski Paweł – PAP
  10. Kwiatek Krzysztof – TV Sportklub
  11. Lewtak Tomasz – Freelancer
  12. Czapla Marcin – lubelski.sport24.pl
  13. Barczyk Norbert – Sport
  14. Maciąg Aleksandra – Radio Centrum UMCS
  15. Filipek Piotr – Radio Centrum UMCS
  16. Górny Adrian – Radio Centrum UMCS
  17. Masierak Leszek – TVP Lublin
  18. Kuna Grzegorz – TVP Lublin
  19. Kopacz Agnieszka – Orange Sport TV
  20. Marczuk Sylwia – Orange Sport TV
  21. Biczyk Marek – Przegląd Sportowy
  22. Śmiarowski Maciej – Przegląd Sportowy
  23. Stańczyk Michał – AF Cyfrasport
  24. Grochala Łukasz – AF Cyfrasport
  25. Pyrzyński Jacek – sprstal.mielec.pl
  26. Zaborniak Aleksandra – SportoweFakty.pl
  27. Szubartowski Wojciech – SportoweFakty.pl
  28. Rozwałka Adam – Polskie Radio  Lublin