19 listopada 2010

Demes 2010 dla Vive!

Mistrz Polski – Vive Targi Kielce został laureatem nagrody biznesu sportowego DEMES 2010 w kategorii klub sportowy! To z pewnością duże wyróżnienie i chyba jedno z największych wydarzeń w historii klubu. Dodajmy, iż w pokonanym polu Kielczanie zostawili tak uznane firmy jak Lech Poznań, Skra Bełchatów, Unia Leszno czy też Asseco Prokom Gdynia.

  

Prezes Vive Bertus Servaas wraz z żoną Agnieszką podczas wczorajszej gali w warszawskim Centrum Olimpijskim /Fot. vivetargi.pl

Coroczna nagroda DEMES jest wyróżnieniem dla najlepszych w biznesie sportowym. W doborowym gronie, najlepiej zorganizowanych klubów sportowych w Polsce, już po raz kolejny znalazł się Mistrz Polski w piłce ręcznej – Vive Targi Kielce. Drużyna ze stolicy Gór Świętokrzyskich tym razem okazała się najlepsza, zwyciężając w kategorii „klub sportowy”! Sukces ten należy traktować jako wyróżnienie dla całego klubu, miasta Kielce i całej polskiej piłki ręcznej.

Jako kontrkandydatów do nagrody  kielecki klub miał wielkie marki sportowe, a mimo to został jej laureatem. Przy wyborze zwycięzcy plebiscytu pod uwagę brane były: współpraca ze sponsorami, ekspozycja medialna, zarządzanie relacjami zewnętrznymi, osiągnięcia sportowe i innowacyjność działań marketingowych. W ostatnich 2 latach najlepsza była Skra Bełchatów, wcześniej triumfował Lech Poznań.

Nagrodę w imieniu Vive Targów odbierał prezes Bertus Servaas, który pojawił się w Centrum Olimpijskim wraz z małżonką. Do Warszawy zawitał również trener Bogdan Wenta, także w towarzystwie swojej lepszej połowy. Szkoleniowiec był nominowany w kategorii wizerunek sportowy, jednak w tym przypadku wygrała Justyna Kowalczyk.

-To ogromny sukces całego klubu, zawodników, pracowników, sponsorów i naszych partnerów. Staramy się budować coś wyjątkowego i jestem szczęśliwy, że coraz więcej osób to zauważa – powiedział po odebraniu nagrody prezes Vive Targi Kielce, Bertus Servaas. – Sama obecność w finałowej piątce, to było dla nas wielkie wyróżnienie, nie spodziewałem się, że możemy tę kategorię wygrać. Cały czas jestem w szoku – dodał sternik kieleckiego klubu.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest