Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa młodzieżówców

Kadra narodowa młodzieżówców

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej na cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do Młodzieżowych Mistrzostw Świata (7-9.01.2011).

14 – 16.11.2010 r. – Wągrowiec – konsultacja szkoleniowa

05 – 07.12.2010 r. – Płock – konsultacja szkoleniowa

1. Klinger Tomasz – SPR Wisła Płock SA

2. Mokrzki Kamil – SPR Wisła Płock SA

3. Syprzak Kamil – SPR Wisła Płock SA

4. Dudek Bartosz – SPR Wisła Płock SA

5. Paczkowski Paweł – SPR Wisła Płock SA

6. Łangowski Antoni – MMTS Kwidzyn

7. Pacześny Adam – MMTS Kwidzyn

8. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn

9. KowalikPaweł – KS Azoty Puławy

10. Przybylski Rafał – MKS Nielba Wągrowiec                    

11. Kryszeń Aleksander – KS Handball Zabrze

12. Rosiek Dariusz – MKS Zagłębie Lubin

13. Puszkarski Paweł – AZS  UW Warszawa         

14. Przybylski Mateusz – KS SPR Końskie

15. Jankowski Radosław – SPR Grunwald Ruda Śląska

16. Szczecina Krzysztof – KS Vive-Targi Kielce

                                                     

Zawodnicy rezerwowi:

– Bar Paul – HBW Balingen (Niemcy)

– Fornal Mateusz – KS Energetyk Gryfino

– Sidorowicz Roman – GC Amicitia Zurich (Szwajcaria)

– Giela Arthur – SG Solingen BHC (Niemcy)

– Łyżwa Krzysztof – HCB OKD Karvina (Czechy)  

– Pilitowski Maciej – MKS Jurand Ciechanów

– Świątek Adam – MSPR Siódemka Legnica

Kadra szkoleniowa:

– Cieślikowski Jarosław – trener główny

– Kotwicki Krzysztof  – trener współpracujący

– Skórski Michał – trener współpracujący

– Karpatsoupoulos Vangelis – lekarz

– Gąsiorek Andrzej – fizjoterapeuta                          

– Kalwa Łukasz – operator video

I. Zbiórka zawodników dnia  14.11.2010 r. (niedziela) do godz. 19.00 w Hotelu „Pietrak”, ul. Kościuszki 47, 62-100 Wągrowiec.

II. Zbiórka zawodników dnia 05.12.2010 r. (niedziela) do godz. 19.00 w Płocku (miejsce zakwaterowania zostanie podane na zakończenie konsultacji w Wągrowcu).