Strona główna | ZPRP | Lista akredyt. na mecz Polska-Ukraina

Lista akredyt. na mecz Polska-Ukraina

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce ogłasza listę osób akredytowanych na mecz Polska-Ukraina (28.10, godz. 17:00 – Hala ‘Torwar’, Warszawa) rozpoczynający eliminacje do finałów Mistrzostw Europy 2012, które odbędą się w Serbii.

Odbiór akredytacji w dniu meczu od godz. 15:00, w oznakowanym punkcie przy głównym wejściu do hali, po okazaniu legitymacji prasowych.

Jednocześnie informujemy, iż konferencja prasowa po spotkaniu odbędzie się w sali B, która mieści się na II piętrze hali ‘Torwar’.  

Prasa:

1. Osmycki Cezary – PAP

2. Firlej Maciej – NiceSport.pl

3. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

4. Janisz Andrzej – Polskie Radio 1

5. Merchelski Piotr – Nsport

6. Kowalik Paweł – Sports.pl

7. Bunalska Paulina – AKPA Polska Press

8. Żytnicki Jacek – AKPA Polska Press

9. Podliński Krzysztof – SportoweFakty.pl

10. Walkiewicz Mariusz – TV4

11. Kopacz Agnieszka – Orange Sport

12. Marczuk Sylwia – Orange Sport

13. Kosiński Waldemar – PolskaSwiat.pl

14. Kwiatek Krzysztof – TV Sportklub

15. Michałowski Damian – Radio ZET

16. Gąsiorowski Michał – Polskie Radio 3

17. Wilczek Krzysztof – Echo Dnia

18. Kotwica Paweł – Echo Dnia

19. Gapiński Kamil – zKontry.pl

20. Matyja Dariusz – Polskie Radio Czwórka

21. Leniarski Radosław – Gazeta Wyborcza

22. Merk Kacper – Radio Tok FM

23. Barszczowski Wojciech – BRAVOsport

24. Wajda Wojciech – Hoga.pl

25. Biedrzycki Piotr – Gadu-Gadu.pl

26. Rojek Szymon – Super Express

27. Dobrowolski Piotr – Super Express

28. Cichoń Miłosz – Warszawa.pl

29. Fiuk Dariusz – Polskie Radio 4

30. Kołsut Kamil – SportoweFakty.pl

31. Luciński Łukasz – SportoweFakty.pl

32. Pytkowska Marta – Orange.pl                                           

33. Salva Leszek – Interia.pl

34. Ufel Lech – Przegląd Sportowy

35. Wojczyński Jakub – Przegląd Sportowy

36. Matyśkiewicz Tomasz – Sport.tvp.pl

37. Zawołowicz Waldemar – Fakt

38. Czajkowski Piotr – Handball-Polska.pl

39. Chodkowski Grzegorz – TVP Sport

40. Wojtowicz Piotr – Handball.pl

41. Sałkowska Małgorzata – TVP Warszawa

42. Bednarek Daniel – Onet.pl

43. Urban Sylwia – Polskie Radio

Foto:

1. Dzięcioł Ewelina – Moja Gazeta Regionalna

2. Prondzynski Jacek – AF Pressfocus

3. Ptak Patryk – VTK Media

4. Biczyk Marek – Przegląd Sportowy

5. Sobieraj Krzysztof – Moje Miasto Warszawa

6. Fidusiewicz Leszek – Freelancer

7. Rozmarynowski Jan – Freelancer

8. Klepaczko Anna – AF Lumiko

9. Syta Bartek – Polska The Times

10. Zborowski Bartłomiej – PAP

11. Majdański Aleksander – AF Newspix.pl

12. Prończyk Adam – AKPA Polska Press

13. Hałas Rafał – SportsPhotos.eu

14. Jagielski Mateusz – Super Express

15. Atys Wojciech – Gazeta Wyborcza

16. Jędrzejowski Tomasz – BRAVOsport

17. Nowak Piotr – Rzeczpospolita

18. Barczyk Norbert – AF Press Focus

19. Żbikowski Michał – Hoga.pl

20. Pechman Damian – Sport.tvp.pl

21. Sobkowicz Robert – Nasz Dziennik

22. Niwicz Michał – Super Express

23. Pietranik Paweł – SportoweFakty.pl

24. Dąbrowski Maciej – SportoweFakty.pl

25. Jastrzębowski Tomasz – Foto Olimpik

26. Muchajer Dariusz – Gadu-Gadu.pl

27. Słomka Wojciech – AF PhotoNews

28. Boszko Konrad – AF Mediasport

29. Grochala Łukasz – AF Cyfrasport

30. Wutke Bartosz – AF Cyfrasport

31. Kita Marek – Handball.pl

32. Bakalarz Witold – AF Foto Perfect

33. Mitręga Ludmiła – AFP

34. Sokołowski Cezary – AP