Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa młodzieżowców

Kadra narodowa młodzieżowców

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej na cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do Młodzieżowych Mistrzostw Świata (7-9.01.2011):

24.10–27.10.2010 – WarszawaLegionowo – konsultacja szkoleniowa
25.10.2010 – COMS Warszawa – okresowe badania lekarskie
28.10–30.10.2010-WarszawaLegionowo-turniej międzypaństwowy          

  1.  Rafał Przybylski       – MKS Nielba Wągrowiec  
  2.  Tomasz Klinger        – SPR Wisła Płock SA  
  3.  Kamil Mokrzki          – SPR Wisła Płock SA  
  4.  Kamil Syprzak          – SPR Wisła Płock SA 
  5.  Bartosz Dudek          – SPR Wisła Płock SA  
  6.  Krystian Nidzgorski    – SPR Wisła Płock SA
  7.  Paweł Paczkowski      – SPR Wisła Płock SA
  8.  Adam Pacześny         – MMTS Kwidzyn
  9.  Adrian Nogowski        – MMTS Kwidzyn
10.  Antoni Łangowski       – MMTS Kwidzyn 
11.  Dariusz Rosiek           – MKS Zagłębie Lubin
12.  Krzysztof Szczecina    – KS Vive-Targi Kielce
13.  Mateusz Przybylski     – KS Vive-Targi Kielce
14.  Aleksander Kryszeń    – NMC Powen Zabrze 
15.  Radosław Jankowski    – Grunwald Ruda Śląska
16.  Paul Bar                     – HBW Balingen (Niemcy)
17.  Roman Sidorowicz      – GC Amicitia Zurich (Szwajcaria)
18.  Arthur Giela               – SG Solingen BHC (Niemcy)
 
Zawodnicy rezerwowi:

– Arkadiusz Prokop           – AZS Politechnika Warszawska
– Mateusz Fornal               – KS Energetyk Gryfino
– Mateusz Rydz                 – TV 08 Willstaet (Niemcy)
– Maciej Pilitowski              – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
– Krzysztof Łyżwa              – HCB OKD Karvina (Czechy)
– Adam Świątek                – MSPR Refleks Miedź Legnica

Kadra szkoleniowa:
–  Jarosław Cieślikowski       – trener główny
–  Krzysztof Kotwicki            – trener współpracujący
–  Vangelis Karpatsoupoulos – lekarz  
–  Andrzej Gąsiorek             – fizjoterapeuta   
–  Łukasz Kalwa                   – statystyk
 


I. Zbiórka zawodników: dnia 24.10.2010 r. (niedziela) do godz. 20.00  w hali głównej Dworca Warszawa Centralna skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Legionowa; ul. Zegrzyńska 121/4.

II. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
–    legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
–    książeczkę zdrowia sportowca 
–    sprzęt treningowy do zajęć na hali i w terenie 
–    notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym                    

III. Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną, oraz zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca zbiórki i z powrotem  do miejsca zamieszkania (pociąg pospieszny II kl. lub ekspresowy II kl. za zwrotem biletu i miejscówki).
IV. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcjach szkoleniowych i pisemnie potwierdzić ich udział w terminie do dnia 20.10.2010 r. (również zawodników rezerwowych, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem).