Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn „B” na następujący cykl akcji szkoleniowych:

25 – 27.10.2010 – Wągrowiec – konsultacja szkoleniowa

28 – 30.10.2010 – Wągrowiec – turniej międzypaństwowy

1. Wichary Marcin – SPR Wisła Płock SA

2. Chrapkowski Piotr – SPR Wisła Płock SA

3. Twardo Adam – SPR Wisła Płock SA

4. Seroka Mateusz – MMTS Kwidzyn

5. Peret Michał – MMTS Kwidzyn

6. Adamuszek Michał – MMTS Kwidzyn

7. Wysokiński Michał – SPR Chrobry Głogów

8. Żak Ireneusz – SPR Chrobry Głogów

9. Masłowski Piotr – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.

10. Jankowski Mateusz – OKPR Warmia Traveland Olsztyn

11. Malcher Adam – MKS Zagłębie Lubin             

12. Adamczak Piotr – MKS Zagłębie Lubin

13. Kostrzewa Damian – KS Vive-Targi Kielce

14. Krygier Kamil – KS Vive-Targi Kielce

15. Podsiadło Paweł – KS Vive-Targi Kielce

16. Bartczak Michał – OKPR Warmia Traveland Olsztyn

17. Przysiek Dawid – MKS Nielba Wągrowiec

18. Szyba Michał – KS Azoty Puławy

19. Gumiński Wojciech – KS AZS AWF Gorzów Wlkp.

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

– Stachera Rafał – SPR Chrobry Głogów

– Bednarek Michał – SPR Chrobry Głogów

– Ćwikliński Paweł – OKPR Warmia Traveland Olsztyn

– Sokołowski Sebastian – OKPR Warmia Traveland Olsztyn

– Babicz Adam – SPR BRW Stal Mielec

– Bosy Arkadiusz – KS AZS AWF Gorzów Wlkp.

– Bonisławski Jakub – MKS Jurand Ciechanów

– Witkowski Bartosz – MKS Nielba Wągrowiec

Kadra szkoleniowa:

– Biernacki Leszek – trener główny

– Nowiński Wojciech – trener

– Hess Maciej – lekarz

– Olszak Krzysztof – fizjoterapeuta

               

I. Zbiórka zawodników: dnia 25.10.2010 (poniedziałek) do godz. 14:00 w hotelu „Pietrak”; ul.Kościuszki 47; 62-100 Wągrowiec.

II. W/w zawodnicy pozostają również w rezerwie reprezentacji A i w przypadku decyzji trenera Bogdana Wenty mogą być powołani do realizacji szkolenia centralnego w dniach 24-31.10.2010.