Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł.

Kadra narodowa juniorów mł.

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

24.10 – 27.10.2010  – Kępno           – Konsultacja szkoleniowa
28.10 – 30.10.2010  – Kępno           – Turniej międzypaństwowy

  1. Adam Morawski      – MUKS Czarni Regimin        – SMS Gdańsk
  2. Patryk Plaszczak     – KS Siódemka Chełmek     – SMS Gdańsk
  3. Rafał Krupa            – SPR BRW Stal Mielec         – SMS Gdańsk
  4. Mateusz Bąkowski   – MKS Truso Elbląg              – SMS Gdańsk
  5. Krzysztof Misiejuk    – MKS MOS Wrocław           – SMS Gdańsk
  6. Paweł Genda           – MGTS Siódemka Ozimek   – SMS Gdańsk
  7. Adam Ciosek           – KS Gwardia Opole            – SMS Gdańsk
  8. Jakub Malczewski     – LKS Kęsowo                    – SMS Gdańsk
  9. Mateusz Pacała        – MKS Nielba Wągrowiec      – SMS Gdańsk
10. Kamil Kowalski         – MKS Jurand Ciechanów    – SMS Gdańsk
11. Rafał Chełmiński       – MKS Jurand Ciechanów    – SMS Gdańsk
12. Wojciech Prymulewicz  – MUKS Czarni Regimin    – SMS Gdańsk
13. Tomasz Fugiel           – MKS Padwa Zamość 
14. Marcin Stefaniec        – KS Vive Targi Kielce
15. Mateusz Styrna          – POMS Busko Zdrój
16. Filip Zimoch               – KS Vive Targi Kielce
17. Dominik Bonisławski  – MKS Jurand Ciechanów 
18. Jakub Fidyt                – KS Siódemka Chełmek
19. Maciej Gębala            – UKS KAR-DO Gdynia
20. Bartosz Sękowski      – KS SPR Końskie
21. Paweł Broda              – MKS Truso Elbląg
22. Tymoteusz Piątek      – KS UMC Powen Zabrze

Zawodnicy rezerwowi: 

  1.  Daniel Bartłomiejczyk    – UKS Dziewiątka Legnica   – SMS Gdańsk
  2.  Daniel Mądro    – KS Siódemka Chełmek    – SMS Gdańsk
  3.  Emilian Kolendo    – UKS Bacieczki Białystok   – SMS Gdańsk
  4.  Marek Zygmański    – KS Viret Zawiercie
  5.  Damian Karpiński    – MKS MOS Wrocław
  6.  Jakub Kowalik    – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  7.  Jakub Dudek     – KS Krakowiak Kraków 
  8.  Marcin Jaśkowiak    – AZS AWF Gorzów Wielkopolski
  9.  Paweł Andrzejewski    – UKS Iskra Bydgoszcz  

Kadra szkoleniowa:
  1. Andrzej Kaczorowski    – kierownik
  2. Leszek Biernacki    – trener główny
  3. Grzegorz Czapla    – trener współpracujący
  4. Rafał Bernacki    – trener współpracujący
  5. Tomasz Kot     – fizjoterapeuta


I. Zbiórka zawodników:   dnia 24.10.2010 (niedziela) do godz. 15.00 w hali głównej dworca PKP Wrocław Główny skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Kępna.